Prírodné produkty Wegwartehof

V rytme prírody

Luxusná starostlivosť s kobylím mliekom a bylinné čaje od Wegwartehof - 100 % ekologické!

Nakupovať podľa kategórií

Marken / Wegwartehof

Wegwartehof: 23 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

Wegwartehof sa nachádza na okraji prírodnej rezervácie - Wild - v dolnorakúskom Waldvierteli. Liečivé rastliny a byliny sa tam pestujú biodynamickým pestovaním podľa pokynov Demetera a chovajú sa tam kone, z ktorých pochádza kobylie mlieko. Výslednými produktmi sú prírodné čaje a bylinné zmesi, ako aj výrobky z kobylieho mlieka - od doplnkov výživy cez čokoládu až po výnimočnú starostlivosť o telo.

Základnou myšlienkou Wegwartehofu je úctivé spolužitie v zodpovednosti a v rytme prírody. Týmto spôsobom má vzniknúť milé a milujúce miesto, ktorého vysokokvalitné výrobky môžu túto energiu ďalej prenášať a robiť ju hmatateľnou. Preto je Wegwartehof veľmi vedome spracovaný a kultivovaný podľa pokynov Demetera, aby vnímal a choval sa k poľnohospodárstvu, ľuďom, zvieratám a prírode ako k veľkému a celému organizmu.

Zvláštnosťou Wegwartehofu je, že je to jediný rakúsky žrebec s certifikáciou Demeter - to zaručuje, že zvieratá sú držané podľa najprísnejších etických pokynov a že výrobky vyrobené z mlieka majú najvyššiu kvalitu. Toto nie je jediná vec, vďaka ktorej je kobylie mlieko Wegwartehof také výnimočné: samotné kobylie mlieko je veľmi hodnotná, výživná a životne dôležitá surovina bohatá na látky, ktorá je svojím zložením veľmi podobná materskému mlieku. Preto je veľmi dobre tolerovaná pre každú vekovú skupinu!