Zotter Schokoladen Bio zotter02 Sladké Vianoce, 140 g

Ideálne ako malá pozornosť

€ 11,78 € 13,09 -10%

(€ 84,14 / kg, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 140 g

Ešte 3 ks na sklade

Doručenie: streda, 07. októbra, ak si objednáte do dňa: nedeľa,23:59 h.

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • 2 čokolády bez alk.
  • ručne vyrobené

Často nakupované spolu s Pukka Bio bylinkový čaj Breathe in, 20 ks (38 g)

Zotter Schokoladen Bio zotter02 Sladké Vianoce, 140 g € 11,78 (€ 84,14 / kg)
Pukka Bio bylinkový čaj Breathe in, 20 ks (38 g) € 4,49 (€ 118,16 / kg)
Celková cena: € 16,27
Popis

Táto darčeková sada s dvoma druhmi vianočnej čokolády je to pravé, čo vám pomôže na chvíľu uniknúť vianočnému stresu. Úplne bez alkoholu a vhodná pre malých aj veľkých znalcov. Jedna čokoláda je s chrumkavými mandľovým krokantom a jemnou vanilkou a druhá so škoricovým nugátom a kandizovanými jablkami. Obe sú obalené v hladkej rozplývajúcej sa mliečnej čokoláde, vďaka ktorej budú tieto Vianoce sviatočným potešením.

Druhy

  • Bio Od Ježiška (ručná výroba, 70 g)
  • Bio Uvoľnené Vianoce (ručná výroba, 70 g)
Č. produktu: XPI-ZSM-22105
Obsah: 140 g
EAN: 9006403037088
Výrobca: Zotter Schokoladen
Druh produktu: sada
Certifikáty: pečiatka EÚ-BIO
Zloženie

Surový trstinový cukor[1], Kakaové maslo[1], 11 % Marillen gefriergetrocknet[2], Marcipán[2] (11 % Mandle[2], Cukor[2], Invertný cukrový sirup[2]), 9 % Mandle[2], 9 % Marillenkonzentrat[2], Invertný cukrový sirup[2], Mlieko v prášku[2], Kakaová pasta[1], Sušené odstredené mlieko[2], Waffelkrokant[2] (2 % Pšeničná múka[2], Cukor[2], Maslo[2], Sušené odstredené mlieko[2], Extrakt z jačmenného sladu[2], Soľ), Sladký srvátkový prášok[2], Maslo[2], Celý trstinový cukor[1], Emulgátor[2] (Sójový lecitín), 0,1 % Prášok z vanilkových strukov[1], Kamenná soľ, Citrónový prášok[2] (Koncentrát citrónovej šťavy[2], Kukuričný škrob[2]), Pomarančový prášok[2] (Koncentrát pomarančového džúsu[2], Ryžová múka[2]), Lupene ruží[2], Škorica[2], 40 % Min. v mliečnej čokoláde[2]

  1. aus fairem Handel, Fair-Handelsanteil insgesamt 40% / aus kontrolliert biologischer Landwirtschaft
  2. Z ekologického poľnohospodárstva

Surový trstinový cukor[2], Kakaové maslo[2], Kakaová pasta[2], 9 % Mandle[1], Mlieko v prášku[1], 7 % Topfen[1], Sušené odstredené mlieko[1], Invertný cukrový sirup[1], Ražná múka[1], Škrobový sirup[1], Koncentrát citrónovej šťavy[1], Sladký srvátkový prášok[1], Nízkotučný jogurt v prášku[1], Celé vajce[1], Celý trstinový cukor[2], Med[1], Maslo[1], Lyofilizované čučoriedky[1], Prášok z vanilkových strukov[2], Emulgátor (Sójový lecitín[1]), 0,1 % Zmes na perníky[1], Emulgátor (Slnečnicový lecitín[1]), Škorica[2], Kamenná soľ, Koncentrát pomarančového džúsu[1], Kypriace látky (Potravinová sóda), Citrónový prášok[1] (Koncentrát citrónovej šťavy[1], Kukuričný škrob[1], Cukor[1]), Lupene ruží[1], 50 % Minimálny obsah kakaa v tmavej mliečnej čokoláde[1]

  1. Z kontrolovaného bio poľnohospodárstva
  2. Z fair trade, celkový podiel fair trade 59 % / z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva
Nutričná hodnota
Nutričná hodnota pre/na 100 g
Energia/energetická hodnota 1989 / 475 kj / kcal
Tuk 27 g
  z toho Nasýtené mastné kyseliny 12 g
Sacharidy 49 g
  z toho Cukor 46 g
Bielkovina 7,3 g
Soľ 0,18 g
Nutričná hodnota pre/na 100 g
Energia/energetická hodnota 2152 / 514 kj / kcal
Tuk 33 g
  z toho Nasýtené mastné kyseliny 17 g
Sacharidy 44 g
  z toho Cukor 39 g
Bielkovina 9 g
Soľ 0,26 g
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Zodpovedný prevádzkovateľ potravinárskeho podniku: Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Rakúsko, www.zotter.at

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Bio zotter02 Sladké Vianoce