BEN & ANNA Krém na ruky Daily Care, 30 ml

Ošetrenie a rozmaznávanie na každý deň

€ 3,29 € 4,39 -25%

(€ 109,67 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 30 ml

Ešte 4 ks na sklade

Doručenie: streda, 07. októbra, ak si objednáte do dňa: nedeľa,23:59 h.

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • pre každý typ pleti
  • ľahká textúra
  • balený v sklenenej nádobe

Často nakupované spolu s BEN & ANNA Zubná pasta s fluoridom, White (100 ml)

BEN & ANNA Krém na ruky Daily Care, 30 ml € 3,29 (€ 109,67 / l)
BEN & ANNA Zubná pasta s fluoridom, White (100 ml) € 6,47 (€ 64,70 / l)
Celková cena: € 9,76
Popis

Krém na ruky Daily Care je ideálnym spoločníkom pre jemné a hebké ruky. Jeho ľahké zloženie rozmaznáva ruky každý deň a vďaka mandľovému oleju a vybraným rastlinným maslám im poskytuje intenzívnu hydratáciu. Týmto spôsobom zaisťuje hebkosť a starostlivosť bez toho, aby zanechával mastný film.

Č. produktu: CR-4260491221995
Obsah: 30 ml
EAN: 4260491221995
Výrobca: BEN & ANNA
Druh produktu: starostlivosť o ruky
Typ pokožky: pre každý typ
Vlastnosti: unisex, vegan
Certifikáty: NaTrue, Vegan Society
Zloženie (INCI)

Aqua, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Glycerin, Cetearylalcohol, Stearic Acid, Caesalpinia Spinosa Gum, Parfum, Theobroma Grandiflorum (Cupuacu) Seed Butter, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Citricacid, Hippophae Rhamnoides (Sea Buckthorn) Fruit Oil, Limonene, Linalool, Citronellal, Citral, Geraniol, Cumarin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: JM Nature GmbH, Angersbachstraße 20, 34127, Kassel, Nemecko, shop@ben-anna.de

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je 0 recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: BEN & ANNA Krém na ruky Daily Care

5 zákazníckych recenzií v iných jazykoch

3,7 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
4 (44%)
4 hviezdičky
1 (11%)
3 hviezdičky
2 (22%)
2 hviezdičky
1 (11%)
1 hviezdička
1 (11%)

9 hodnotení

Nie sú aktuálne žiadne recenzie v jazyku: slovenčina. K dispozícii je 5 recenzií v iných jazykoch.