Biofficina Toscana Glycolic Shine Gloss-Enhancing Dry Oil 05, 50 ml

Suchý olej pre jemné a žiarivé vlasy

€ 18,39

(€ 367,80 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 50 ml

Ešte 6 ks na sklade

Doručenie: utorok, 06. októbra, ak si objednáte do dňa: štvrtok,23:59 h.

Množstevná zľava!

  • od 2 len € 17,10 / ks-7%

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • pre matné a krepovité vlasy
  • s vitamínom F a rastlinnými olejmi
  • vyživuje a ošetruje
  • špeciálna textúra, ktorá nemastí
  • unisex unisex
  • vegan vegan

Často nakupované spolu s Biofficina Toscana Glycolic Shine Leave-in Serum 04, 100 ml

Biofficina Toscana Glycolic Shine Gloss-Enhancing Dry Oil 05, 50 ml € 18,39 (€ 367,80 / l)
Biofficina Toscana Glycolic Shine Leave-in Serum 04, 100 ml € 15,29 (€ 152,90 / l)
Celková cena: € 33,68
Popis

Glycolic Shine Gloss-Enhancing Dry Oil 05 značky Biofficina Toscana je ošetrenie na záverečnú úpravu vlasov určené na dodanie žiarivosti, hebkosti a hodvábnej jemnosti bez mastenia alebo zaťaženia vlasov. Zloženie obsahuje extrakt z morskej repy s kondicionačnými a rozjasňujúcimi vlastnosťami v kombinácii s vitamínom F, ktorý prispieva k udržaniu hebkosti a pružnosti vlasov.

Zloženie je obohatené o olej z pšeničných klíčkov bohatý na vitamín E a oleje z mandlí, arganu, hroznových jadier, olív, mastichy a baobabu s vyživujúcimi a zmäkčujúcimi vlastnosťami. Suchá a ľahká textúra vyhladzuje dĺžky vlasov, uľahčuje rozčesávanie a pomáha upravovať krepovité a nepoddajné vlasy, ktoré zanecháva hebké, hodvábne jemné a žiarivé. Ako krok 5 dopĺňa rutinu Glycolic Shine a dodáva vlasom lesklý finiš. Vôňa sa vyznačuje sladkými ovocnými tónmi.

Vlastnosti

  • Pre matné, krepovité vlasy alebo vlasy bez žiarivosti
  • S extraktom z morskej repy a vitamínom F
  • S olejom z pšeničných klíčkov, mandľovým, arganovým olejom a olejom z hroznových jadier
  • S olivovým olejom, olejom z mastichy a baobabu
  • Rozjasňujúci, vyživujúci, kondicionačný a zmäkčujúci účinok
  • Pomáha upravovať a vyhladzovať krepovité vlasy
  • Dodáva hebkosť a hodvábnu jemnosť a uľahčuje rozčesávanie
  • Suchá a ľahká textúra, ktorá nemastí ani nezaťažuje
  • Krok 5 v rámci rutiny Glycolic Shine

Použitie

Naneste niekoľko kvapiek do dlane, rozotrite medzi dlaňami a rovnomerne rozotrite do dĺžok vlasov. Možno používať aj na suché vlasy ako záverečné ošetrenie.

Č. produktu: BTO-0345
Obsah: 50 ml
EAN: 8003140492966
Výrobca: Biofficina Toscana
Konzistencia/forma: olej
Druh produktu: starostlivosť o vlasy
Typ vlasov: pre každý typ , suché
Vlastnosti: unisex, vegan
Vône: ovocná, sladká
PAO: 6 mesiacov
Pokyny na skladovanie: skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu svetla
Balenie: fľaša s pumpičkou
Zloženie (INCI)

Dicaprylyl Ether, Caprylyl Caprylate/Caprate, Dodecane, Caprylic/Capric Triglyceride, Coco Caprylate/Caprate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Parfum, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Squalane, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Vitis Vinifera Seed Oil, Camellia Japonica Flower Extract, Triticum Vulgare Germ Oil, Pistacia Lentiscus Fruit Oil[1], Beta Vulgaris (Beet) Root Extract, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Adansonia Digitata (Baobab) Seed Oil, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Tocopherol (Vitamin E), Linseed Acid, Retinyl Palmitat

  1. Z bio pestovania
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Taliansko, www.biofficinatoscana.com/en

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Biofficina Toscana Glycolic Shine Gloss-Enhancing Dry Oil 05

3 zákaznícke recenzie v iných jazykoch

3,7 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
1 (33%)
4 hviezdičky
1 (33%)
3 hviezdičky
0 (0%)
2 hviezdičky
1 (33%)
1 hviezdička
0 (0%)

3 hodnotenia

Nie sú aktuálne žiadne recenzie v jazyku: slovenčina. K dispozícii sú 3 recenzie v iných jazykoch.


Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder