Biofficina Toscana Hyaluronic Acid 2% + Peptides 2,5%, 30 ml

Hydratačné a vyplňujúce sérum na tvár

€ 21,49

(€ 716,33 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 30 ml

Na sklade

Doručenie: streda, 07. októbra, ak si objednáte do dňa: nedeľa,23:59 h.

Množstevná zľava!

  • od 2 len € 19,98 / ks-7%

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • pre matnú, ochabnutú alebo začervenanú pleť
  • obohatené o bio toskánsky slez
  • chráni a upokojuje
  • pre pružnejšiu a spevnenejšiu pleť

Často nakupované spolu s Biofficina Toscana Antioxidant Facial Emulsion, 50 ml

Biofficina Toscana Hyaluronic Acid 2% + Peptides 2,5%, 30 ml € 21,49 (€ 716,33 / l)
Biofficina Toscana Antioxidant Facial Emulsion, 50 ml € 21,99 (€ 439,80 / l)
Celková cena: € 43,48
Popis

Kyselina hyalurónová 2 % + peptidy 2,5 % od Biofficina Toscana je koncentrované sérum na tvár s hydratačným a vypĺňajúcim účinkom, formulované s čistou kyselinou hyalurónovou s rôznymi molekulovými hmotnosťami a peptidmi. 2 % koncentrácia kyseliny hyalurónovej pomáha udržiavať hydratáciu pokožky a vytvára na jej povrchu ľahký ochranný film, čím prispieva k jej jemnejšiemu, pružnejšiemu a pevnejšiemu vzhľadu.

Zloženie obsahuje aj 2,5 % peptidov bohatých na aminokyseliny, ktoré prispievajú k zlepšeniu pevnosti a pružnosti pokožky. Sliz z organického toskánskeho slezu dopĺňa zloženie o hydratačné, upokojujúce a osviežujúce vlastnosti. Tekutá, svieža gélová textúra na vodnej báze sa ľahko nanáša bez zaťaženia a zanecháva pokožku hydratovanú, vypnutú a pevnú s viditeľným vypínacím účinkom. Bez pridanej parfumácie.

Hlavné vlastnosti

  • Pre matnú, ochabnutú pokožku alebo pokožku so sklonom k začervenaniu
  • S čistou 2 % kyselinou hyalurónovou s rôznymi molekulovými hmotnosťami
  • S 2,5 % peptidmi
  • So slizom z organického toskánskeho slezu
  • Hydratačný, vypĺňajúci, upokojujúci a ochranný účinok
  • Pomáha udržiavať pokožku pružnú a pevnú
  • Vypínací účinok
  • Tekutá a svieža gélová textúra bez pridanej parfumácie

Použitie

Aplikujte na tvár, krk a dekolt a jemne masírujte, kým sa prípravok úplne nevstrebe. Používajte samostatne alebo v kombinácii s ďalšími ošetreniami tváre podľa potrieb pokožky.

Č. produktu: BTO-0252
Obsah: 30 ml
EAN: 8003140491778
Výrobca: Biofficina Toscana
Druh produktu: sérum
Typ pokožky: pre každý typ , podráždená , zrelá
Vlastnosti: testované na nikel, unisex, vegan
Certifikáty: AIAB, Leaping Bunny
Zloženie (INCI)

Aqua, Sodium Hyaluronate, Saccharide Isomerate, Glycerin, Palmitoyl Tripeptide-5, Malva Sylvestris Leaf Extract[1], Betaine, Benzyl Alcohol, Sodium Levulinate, Proline, Sodium Anisate, Serin, Inositol, Citricacid, Sodium Citrate, Sodium Benzoate

  1. Z kontrolovaného ekologického pestovania
Bližšie informácie o sérach
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Taliansko, www.biofficinatoscana.com/en

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Biofficina Toscana Hyaluronic Acid 2% + Peptides 2,5%

6 zákazníckych recenzií v iných jazykoch

4,3 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
7 (58%)
4 hviezdičky
3 (25%)
3 hviezdičky
1 (8%)
2 hviezdičky
0 (0%)
1 hviezdička
1 (8%)

12 hodnotení

Nie sú aktuálne žiadne recenzie v jazyku: slovenčina. K dispozícii je 6 recenzií v iných jazykoch.