Biofficina Toscana Mallow Milky Oil, 100 ml

Na čistenie a odstránenie make-upu z pleti

€ 19,29

(€ 192,90 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 100 ml

Ešte 9 ks na sklade

Doručenie: streda, 07. októbra, ak si objednáte do dňa: nedeľa,23:59 h.

Množstevná zľava!

  • od 2 len € 17,93 / ks-7%

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • pre citlivú, suchú alebo namáhanú pleť
  • so slezom, aloe vera, nechtíkom a rastlinnými olejmi
  • upokojuje, zvláčňuje a pôsobí ako antioxidant
  • ideálny na dvojfázové čistenie
  • testované na nikel testované na nikel
  • vegan vegan

Často nakupované spolu s Biofficina Toscana Mallow Mousse, 150 ml

Biofficina Toscana Mallow Milky Oil, 100 ml € 19,29 (€ 192,90 / l)
Biofficina Toscana Mallow Mousse, 150 ml € 15,29 (€ 101,93 / l)
Celková cena: € 34,58
Popis

Mallow Milky Oil značky Biofficina Toscana je obzvlášť vhodný na citlivú, suchú alebo namáhanú pleť. Jeho olejová textúra jemne odstraňuje make-up a nečistoty a pri kontakte s vodou sa mení na jemné mlieko, ktoré sa ľahko oplachuje.

Zloženie obsahuje sliz z organického toskánskeho slezu s hydratačnými, zjemňujúcimi a upokojujúcimi vlastnosťami spolu s organickým aloe a nechtíkom. Sezamový, slnečnicový a sladký mandľový olej poskytujú výživné, zjemňujúce a antioxidačné vlastnosti a pomáhajú udržiavať pokožku jemnú a pružnú. Po vyčistení je pokožka čistá, jemná a zamatová. Ideálny aj ako prvý krok dvojfázového čistenia. Vôňa sa vyznačuje jemnými a sladkými kvetinovými tónmi.

Hlavné vlastnosti

  • Na citlivú, suchú alebo namáhanú pleť
  • Jemne odstraňuje make-up a nečistoty
  • So slizom z organického toskánskeho slezu
  • S organickým aloe a nechtíkom
  • S olejom zo sladkých mandlí, slnečnice a sezamu
  • Čistiaci, upokojujúci, zjemňujúci a antioxidačný účinok
  • Pri kontakte s vodou sa mení na mlieko
  • Ideálny ako prvý krok dvojfázového čistenia

Použitie

Pred použitím pretrepte. Aplikujte na vlhkú pokožku tváre, jemne masírujte a opláchnite. Možno použiť ako prvý krok dvojfázového čistenia.

Č. produktu: BTO-0315
Obsah: 100 ml
EAN: 8003140492423
Výrobca: Biofficina Toscana
Konzistencia/forma: olej
Druh produktu: odstraňovanie make-upu
Typ pokožky: zrelá , citlivá , suchá
Vlastnosti: testované na nikel, vegan
Vône: kvetinová, sladká
Všeobecné informácie: pred použitím dobre pretrepte
Pokyny na skladovanie: skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu svetla
Balenie: fľaša s pumpičkou
Zloženie (INCI)

Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Polyglyceryl 4 Oleate, Lauryl Lactate, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Malva Sylvestris Leaf Extract[1], Calendula Officinalis Flower Extract[1], Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Aqua, Parfum, Amyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Tocopherol (Vitamin E), Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Hydroxy Citronellal, Limonene, Linalool, Cumarin, Cinnamal

  1. Z bio pestovania
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Taliansko, www.biofficinatoscana.com/en

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Biofficina Toscana Mallow Milky Oil

5,0 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
1 (100%)
4 hviezdičky
0 (0%)
3 hviezdičky
0 (0%)
2 hviezdičky
0 (0%)
1 hviezdička
0 (0%)

1 hodnotenie