Biofficina Toscana Niacinamide 4% + Salicylic Acid 2%, 30 ml

Čistiace a rozjasňujúce sérum

€ 17,69

(€ 589,67 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 30 ml

Na sklade

Doručenie: streda, 07. októbra, ak si objednáte do dňa: nedeľa,23:59 h.

Množstevná zľava!

  • od 2 len € 16,45 / ks-7%

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • pre zmiešanú, mastnú a nečistú pleť
  • s toskánskym bio jablkom a mätou
  • exfoliuje a vyrovnáva
  • pomáha pri nedokonalostiach a pigmentových škvrnách

Často nakupované spolu s Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml

Biofficina Toscana Niacinamide 4% + Salicylic Acid 2%, 30 ml € 17,69 (€ 589,67 / l)
Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml € 14,19 (€ 70,95 / l)
Celková cena: € 31,88
Popis

Sérum na tvár Niacínamid 4 % + kyselina salicylová 2 % od Biofficina Toscana je koncentrované pleťové sérum s čistiacim a exfoliačným účinkom, ideálne pre zmiešanú, mastnú a problematickú pleť s nedokonalosťami, pigmentovými škvrnami alebo mdlým vzhľadom. Zloženie obsahuje 4 % niacínamidu s vyrovnávajúcimi, hydratačnými a upokojujúcimi vlastnosťami a 2 % kyseliny salicylovej, ktorá exfoliuje pleť a pomáha zlepšovať vzhľad nedokonalostí a pigmentových škvŕn.

Zloženie je obohatené o organické toskánske extrakty z jablka a mäty s čistiacimi, osviežujúcimi a antioxidačnými vlastnosťami. Tekutá, svieža gélová textúra na vodnej báze sa ľahko nanáša bez zaťaženia pleti. Pri pravidelnom používaní sérum pomáha zjednotiť a rozjasniť vzhľad pleti a zanecháva ju vyhladenú a pevnú. Bez pridanej parfumácie.

Vlastnosti

  • Na zmiešanú, mastnú a problematickú pleť alebo pleť s pigmentovými škvrnami
  • So 4 % niacínamidu
  • S 2 % kyseliny salicylovej
  • S organickým toskánskym jablkom a mätou
  • Čistiaci, exfoliačný, vyrovnávajúci a rozjasňujúci účinok
  • Pomáha zlepšovať vzhľad nedokonalostí a pigmentových škvŕn
  • Pomáha zjednotiť a rozjasniť vzhľad pleti
  • Tekutá a svieža gélová textúra bez pridanej parfumácie

Použitie

Naneste na tvár a jemne vmasírujte až do úplného vstrebania. Počas ošetrenia kyselinou salicylovou sa nevystavujte slnečnému žiareniu.

Č. produktu: BTO-0254
Obsah: 30 ml
EAN: 8003140491792
Výrobca: Biofficina Toscana
Druh produktu: sérum
Typ pokožky: náročná , problematická (nečistá)
Vlastnosti: testované na nikel, unisex, vegan
Certifikáty: AIAB, Leaping Bunny
Zloženie (INCI)

Aqua, Niacinamide, Salicylic Acid, Malus Domestica Fruit Extract[1], Mentha Arvensis Extract[1], Benzyl Alcohol, Sodium Hydroxyde, Sodium Levulinate, Sodium Anisate, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid, Glycerin, Dehydroacetic Acid

  1. Z kontrolovaného ekologického pestovania
Bližšie informácie o sérach
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Taliansko, www.biofficinatoscana.com/en

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je 1 rezencia v jazyku: slovenčina pre produkt: Biofficina Toscana Niacinamide 4% + Salicylic Acid 2%

14 zákazníckych recenzií v iných jazykoch

4,1 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
14 (60%)
4 hviezdičky
3 (13%)
3 hviezdičky
1 (4%)
2 hviezdičky
4 (17%)
1 hviezdička
1 (4%)

23 hodnotení
1 recenzia v jazyku: slovenčina
14 zákazníckych recenzií v iných jazykoch