CODEX BEAUTY LABS - prírodná kozmetika z Írska

Vysokokvalitná prírodná starostlivosť o tvár

CODEX BEAUTY LABS - objavené v prírode a zdokonalené vďaka vede. Prírodné prísady pre starostlivosť v lekárenskej kvalite.

Marken / CODEX BEAUTY LABS

CODEX BEAUTY LABS: 23 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

CODEX BEAUTY LABS je kolektív kozmetických značiek založený na vede, prírodných surovinách, konzervačných látkach na báze rastlín, know-how lekárnika, testoch bezpečnosti a účinnosti, udržateľnosti a transparentnosti. Výrobky obsahujú čisté organické suroviny, neobsahujú škodlivé látky a sú prísne testované na základe biotechnologických procesov. V CODEX BEAUTY LABS veria v neustále inovácie, pretože vylepšenia sú nevyhnutné pre zmenu a pre najvyššiu kvalitu. Okrem toho je kontrolovaný celý výrobný reťazec - od udržateľného zberu divorastúcich rastlín až po spracovanie a balenie.

Technologické procesy CODEX BEAUTY LABS sú nielen patentované, ale aj rozsiahle: Bez ohľadu na to, či sa jedná o rastlinnú hydratáciu (Bia Complex ™) alebo konzerváciu v potravinách (PreservX ™), inovatívne zloženie posúva starostlivosť o pleť na úplne novú úroveň.

Zároveň sa dôsledne dbá na to, aby bola ekologická stopa čo najmenšia: Tuby sú vyrobené z PET, ktorú sú vyrobené z cukrovej trstiny, a škatule sú vyrobené z dreva s certifikátom PEFC. Všetko je 100 % recyklovateľné.

Produkty CODEX BEAUTY LABS sú:

  • vegan a certifikované Vegan Society
  • testované v súlade s pokynmi EHS a ECOCERT Cosmos Organic
  • bez testovania na zvieratách a ocenená pečiatkou Leaping Bunny