English Tea Shop Organic Super Fruit Tea Collection, 12 čajových vrecúšok (každý po 24 g) (288 g)

Ideálne pre všetkých milovníkov čaju

€ 12,89

(€ 44,76 / kg, vr. 19% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 12 čajových vrecúšok (každý po 24 g)

Ešte 8 ks na sklade

Doručenie: pondelok, 05. októbra, ak si objednáte do dňa: streda,23:59 h.

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • 12 čajových pyramíd
  • 6 aromatických odrôd
  • ovocný, bylinkový a biely čaj

Často nakupované spolu s Pukka Bio bylinkový čaj Relax, 20 ks (40 g)

English Tea Shop Organic Super Fruit Tea Collection, 12 čajových vrecúšok (každý po 24 g) (288 g) € 12,89 (€ 44,76 / kg)
Pukka Bio bylinkový čaj Relax, 20 ks (40 g) € 4,99 (€ 124,75 / kg)
Celková cena: € 17,88
Popis

Obsah

  • 2x Tropical Lemongrass - bylinný čaj
  • 2x White Tea, Blueberry & Elderflower - biely čaj
  • 2x Garcinia Cranberry - ovocný čaj
  • 2x Super Berries - ovocný čaj
  • 2x Apple Cinnamon - ovocný čaj
  • 2x Beautiful Me - ovocný čaj
Č. produktu: XPI-RON-ETS-62158
Obsah: 288 g
EAN: 680275062158
Výrobca: English Tea Shop
Konzistencia/forma: sáčkový čaj
Druh produktu: čaj a čajové príslušenstvo
Vlastnosti: vegan
Certifikáty: pečiatka EÚ-BIO
Pokyny na skladovanie: skladujte na chladnom a suchom mieste
Obsah - čaje: porciovaný čaj
Čas lúhovania: 5 minút, 6 minút, 7 minút, 8 minút, 9 minút, 10 minút
Zloženie

White Tea, Blueberry & Elderflower

66 % Biely čaj[1], 18 % Citrónová tráva[1], 10 % Bazové kvety[1], 5 % Aromatický prášok z čučoriedok, 1 % Čučoriedky[1]

  1. Z kontrolovaného ekologického pestovania

Garcinia Cranberry

33 % Kvety z bišteka[1], 27,5 % Citrónová tráva[1], 26 % Šípky[1], 4,5 % Plod Garcinia Cambogia[1], 3,5 % Listy černice[1], 3 % Ananásová aróma, 1,5 % Čerešňová príchuť, 1 % Brusnice[1]

  1. Z kontrolovaného ekologického pestovania

Super Berries

63 % Kvety z bišteka[1], 19 % Rooibos[1], 6 % Listy černice[1], 4 % Spearmint[1], 3 % Jahodová aróma, 2 % Malinová aróma, 1 % Maliny[1], 1 % Jahody[1], 1 % Čučoriedky

  1. Z kontrolovaného ekologického pestovania

Tropical Lemongrass

30 % Citrónová tráva[2], 20 % Listy mäty piepornej[2], 20 % Kvety z bišteka[2], 11 % Šípky[2], 10 % Kúsky jabĺk[2], 4 % Rumanček kamilkový (Chamomilla recutita)[2], 2,5 % Mango - aróma[1], 1,5 % Broskyňová aróma[1], 1 % Ananásová aróma[1]

  1. Prírodné arómy
  2. Z kontrolovaného ekologického pestovania

Apple Cinnamon

47 % Kvety z bišteka[2], 36 % Šípky[2], 5 % Jablko[2], 5 % Škorica[2], 2 % Mäta pieporná[2], 2 % Jahodová aróma[1], 1,5 % Čerešňová príchuť[1], 1,5 % Malinová aróma[1]

  1. Prírodné arómy
  2. Z kontrolovaného ekologického pestovania

Beautiful Me

21 % Pupočník ázijský (Gotu Kola, Centella asiatica)[1], 20,5 % Rumanček kamilkový (Chamomilla recutita)[1], 17 % Kvety z bišteka[1], 12 % Škorica[1], 12 % Kakao[1], 8 % Rooibos[1], 5 % Pomarančová kôra[1], 3 % Červená repa[1], 1 % Brusnice[1], 0,5 % Lupienky z ruže

  1. Z kontrolovaného ekologického pestovania
Právne informácie
Zodpovedný prevádzkovateľ potravinárskeho podniku: Royal Nature GmbH & Co KG, Langenscheid 2-6, 58553, Halver, Nemecko, www.royal-nature.de

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: English Tea Shop Organic Super Fruit Tea Collection

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder