Fitocose Acqua Admirabilis Eau de Cologne, 50 ml

Podľa pôvodného receptu Könischwassers!

€ 11,29

(€ 225,80 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 50 ml

Ešte 5 ks na sklade

Doručenie: streda, 07. októbra, ak si objednáte do dňa: nedeľa,23:59 h.

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • svieža vôňa
  • s éterickými olejmi
  • bez alkoholu
  • unisex unisex
  • vegan vegan

Často nakupované spolu s Fleurance Nature 1972 Pour Homme Eau de Toilette, 50 ml

Fitocose Acqua Admirabilis Eau de Cologne, 50 ml € 11,29 (€ 225,80 / l)
Fleurance Nature 1972 Pour Homme Eau de Toilette, 50 ml € 32,99 (€ 659,80 / l)
Celková cena: € 44,28
Popis

Eau de Cologne vyrobená podľa pôvodnej a starej tajnej receptúry. Je mimoriadne známa a populárna a je prirodzene bez obsahu alkoholu.

Aplikácia: pretože je produkt vyrobený bez alkoholu, môže vytvárať vločky. Pred použitím preto výrobkom dobre pretrepte!

Č. produktu: FIT-CV951
Obsah: 50 ml
EAN: 8050705461479
Výrobca: Fitocose
Druh starostlivosti: tónovaná
Druh produktu: parfum
Vlastnosti: unisex, vegan
Vône: svieža
Zloženie (INCI)

Aqua, Citrus Aurantium Dulcis (Sweet Orange)[2], Propandiol, Polyglyceryl -10 Laurate, Glycerin, Sodium Anisate[1], Sodium Levulinate[1], Potassium Sorbate, Citricacid, Citrus Bergamia Leaf Oil, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Flower Oil, Citrus Nobilis (Mandarin Orange) Oil, Citrus Aurantium Dulcis Oil, Rosa Damascena Flower Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Citrus Medica Limonum Oil, Benzoin, Parfum[1], Limonene, Linalool, Citral, Geraniol

  1. Z prírodných extraktov a esenciálnych olejov
  2. Z bio pestovania
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: Fitocose S.r.l., viale Europa 72 str. D12, 20047, Cusago (MI), Taliansko, biopietro@fitocose.it, www.fitocose.it

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Fitocose Acqua Admirabilis Eau de Cologne

9 zákazníckych recenzií v iných jazykoch

3,9 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
4 (44%)
4 hviezdičky
2 (22%)
3 hviezdičky
2 (22%)
2 hviezdičky
0 (0%)
1 hviezdička
1 (11%)

9 hodnotení

Nie sú aktuálne žiadne recenzie v jazyku: slovenčina. K dispozícii je 9 recenzií v iných jazykoch.


Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder