Ajurvédske výrobky a aromaterapia od FORREST & LOVE

Medené nádoby a voňavé vankúšiky s vysokokvalitným, štýlovým dizajnom

“Trvalo udržateľná elegancia s veľkým rešpektom a láskou k prírode” – to je filozofia, s ktorou dvaja indickí zakladatelia Shamika Dhuri a Rohit Tattu zakladajú svoju malú, nezávislú a rodinnú firmu FORREST & LOVE. Táto značka zameraná na slow fashion a zero waste ponúka módne ajurvédske medené produkty, ktoré sú ručne vyrábané, ako aj zmyselné aromatické vankúšiky a olejové náplne.

Marken / FORREST & LOVE

FORREST & LOVE: 17 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

FORREST & LOVE sa zrodila šťastnou náhodou: ako veno od svojej matky dostala Shamika indický medený džbán, ktorý nadšene ukazovala svojim kolegom, priateľom a neskoršiemu spoluzakladateľovi Rohitovi. Ten okamžite rozpoznal potenciál dobrého podnikateľského nápadu a medzi oboma sa začína dôverná spolupráca. Spoločne presadzujú myšlienku úžitkových produktov podľa ajurvédskych princípov, vyrábaných tradičným remeselným spracovaním a ekonomicky, šetriacim prírodné zdroje a v neposlednom rade vyrábaných férovo.

S týmto postojom inovatívna značka FORREST & LOVE s trvalým startupovým charakterom vždy pracuje s láskou, radosťou a všímavosťou a vracia tak do súčasnosti takmer zabudnuté umenie ručnej práce.