Tradičné ajurvédske produkty od FORREST & LOVE

Medené produkty v kvalitnom a štýlovom prevedení!

"Udržateľná elegancia s veľkým rešpektom a láskou k prírode" - s touto filozofiou dvaja indickí zakladatelia Shamika Dhuri & Rohit Tattu založili svoju malú, nezávislú a rodinnú spoločnosť FORREST & LOVE. Značka slow fashion a zero-waste má vášeň pre módne, ručne vyrábané ajurvédske medené produkty, ktoré vďaka svojmu nadčasovému charakteru a vynikajúcej kvalite vydržia celé generácie.

FORREST & LOVE: 12 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

Nápad FORREST & LOVE vzišiel zo šťastnej náhody: Shamika dostala od mamy ako veno indický medený džbán, ktorý s nadšením ukázala svojim kolegom, priateľom a neskoršiemu spoluzakladateľovi Rohitovi. Okamžite spozná potenciál dobrého podnikateľského nápadu a tak medzi nimi začína dôverčivá spolupráca. Spoločne presadzujú myšlienku produktov životného štýlu podľa ajurvédskych princípov, vyrábaných s použitím tradičného remeselného spracovania - ekonomicky, šetriac zdroje a spravodlivo vyrábané.

S týmto postojom inovatívna značka FORREST & LOVE s trvalým startupovým charakterom vždy pracuje s láskou, radosťou a všímavosťou a vracia tak takmer zabudnuté umenie ručnej práce do súčasnosti.