Vegan a prírodná kozmetika MICARAA

Prehľad produktov nemeckej značky

MICARAA je mladá značka z Horného Bavorska, ktorá kombinuje prírodnú kozmetiku so všímavosťou - udržateľnú, modernú a miestnu. MICARAA sa 100 % spolieha na vegan ingrediencie a kombinuje vysokokvalitné oleje a trendy ingrediencie do modernej prírodnej kozmetiky. Procedúry starostlivosti sú navrhnuté tak, aby vás spomalili a poskytli vám chvíľu pokoja, zatiaľ čo charakteristická vôňa MICARAA rozmaznáva a uvoľňuje myseľ.

Marken / MICARAA

MICARAA: 22 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

Značka, ktorá bola pôvodne založená ako ACARAA, sa na jeseň 2020 premenovala na MICARAA. Takto sa ešte viac zameriava na spojenie medzi všímavosťou (MIndfulness) a starostlivosťou (CAR). Nová značka tak zahŕňa silné spojenectvo s obozretnosťou a prírodnou kozmetikou a odráža víziu výrobcu poskytnúť ženám v oblasti zdravia starostlivosť a starostlivosť v každodennom živote o chvíľu pokoja a všímavosti.

Pre MICARAA znamená všímavosť vedomé vnímanie prítomného okamihu bez úsudku. Značka so svojimi produktmi ponúka fyzickú pohodu, mentálne oživenie a psychické uvoľnenie pre silné ženy, ktoré sú vystavené vysokej miere zodpovednosti a stresu. Na druhej strane pre spoločnosť MICARAA význam všímavosti zahŕňa aj zodpovedný prístup k životnému prostrediu, prírode a okoliu. Značka sa spolieha na čisto vegan prísady a zbavuje sa kritizovaných látok, ako sú parabény, parafíny, silikóny a minerálne oleje. Značka tak kombinuje vysokokvalitné oleje a inovatívne účinné látky v modernej prírodnej kozmetike. Nezameniteľná podpisová vôňa citrónu a pomaranča povzbudzuje a osviežuje zmysly počas používania, zároveň majú prírodné éterické oleje relaxačný účinok a pomáhajú zmierňovať napätie.

Udržateľnosť je pre značku MICARAA mimoriadne dôležitá, a preto od samého začiatku používajú recyklovateľné jantárové sklenené fľaše a poháre. Nepriehľadné nádoby tiež zaručujú dlhú trvanlivosť cenných zložiek a zabezpečujú, aby sa na kozmetiku - a teda aj na pokožku a životné prostredie - nedostali žiadne mikroplasty.
MICARAA kompenzuje emisie CO2, ktoré vznikajú pri výrobe sklenených obalov, investovaním do projektov zalesňovania v amazonskom pralese. Okrem toho sa na vonkajší obal používajú klimaticky neutrálne skladacie škatule, ktorými sa podporujú rôzne projekty ochrany životného prostredia.

MICARAA vyvíja a vyrába lokálne a klimaticky neutrálnym spôsobom. Spoločne s nadáciou Oro Verde Tropical Foundation sa organizácia MICARAA postavila za opätovné zalesnenie dažďového pralesa v oblasti Amazonky.

Produkty MICARAA sú:

  • 100 % vegan: certifikované Vegan Society,
  • čisto prírodná kozmetika,
  • vyrobené v Nemecku,
  • balené udržateľným a klimaticky neutrálnym obalom z jantárového skla,
  • balené v obaloch so zredukovaným obsahom plastov - všade tam, kde je to možné,
  • bez parabénov, parafínov, síranov, minerálnych olejov a syntetických konzervačných látok.