Prírodná kozmetika značky NATURA SIBERICA

Certifikované produkty starostlivosti o tvár, telo a vlasy

NATURA SIBERICA predstavuje prírodnú a bio kozmetiku s bylinkami a aktívnymi zložkami zo severského podnebia. Značka navyše boduje neporovnateľným pomerom ceny a výkonu a svojim ekologickým prístupom. V našej ponuke nájdete určite ten pravý produkt pre vás či už ide napr. o peeling, masku, krém, balzam či šampón na vlasy.

Nakupovať podľa kategórií

NATURA SIBERICA: 121 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

Sibír je jedným z najoriginálnejších a jedinečných regiónov Ruska, ktorý je známi svojimi mimoriadne náročnými klimatickými podmienkami. Vegetácia je extrémne perzistentná a bohatá na ochranné rastlinné látky. Tieto účinné látky na rastlinnej báze sa používajú v spoločnosti NATURA SIBERICA na udržanie a podporu krásy a mladosti pokožky a vlasov s ich jedinečnými vlastnosťami a silou. Spoločnosť používa divorastúce liečivé byliny a rastliny alebo aj z vlastnej ekologickej farmy.

V roku 2013 v spolupráci so zástupcami pôvodných sibírskych obyvateľov začali budovať vlastné ekologické poľnohospodárstvo, ktoré je certifikované podľa európskej ekologickej normy EÚ 834/0. Na 33 hektároch pôdy sa pestujú vzácne rastliny, ktoré sú potrebné na výrobu produktov NATURA SIBERICA a zbierajú sa ručne. Aktívny sociálny záväzok spoločnosti zahŕňa vytváranie pracovných miest pre miestne obyvateľstvo a iniciovanie a podporu programov na ochranu a pestovanie vzácnych rastlín.

Výrobky NATURA SIBERICA sú:

  • medzinárodne ocenené
  • im udelené rôzne známe certifikáty (BDIH, ECOCERT & ICEA).