Prírodná kozmetika NATURA SIBERICA

Certifikované produkty starostlivosti o tvár, telo a vlasy

Nakupovať podľa kategórií

Marken / NATURA SIBERICA

NATURA SIBERICA: 114 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

NATURA SIBERICA predstavuje prírodnú a organickú kozmetiku s bylinkami a účinnými látkami zo severského podnebia. Okrem toho značka boduje neporovnateľným pomerom ceny a výkonu a svojím ekologickým prístupom.

Severské regióny patria nepochybne medzi najčistejšie, ako aj jedinečné a sú známe svojimi výrazne náročnými klimatickými podmienkami. Tamojšia vegetácia je mimoriadne odolná a bohatá na ochranné rastlinné látky, ktoré umožňujú prežiť v takýchto drsných podmienkach. Tieto účinné rastlinné látky využíva NATURA SIBERICA na zachovanie a podporu krásy a mladosti pokožky a vlasov vďaka ich jedinečným vlastnostiam a sile. Liečivé byliny a rastliny pochádzajú z voľnej prírody alebo z vlastnej ekologickej farmy spoločnosti.

V roku 2013 začala v spolupráci so zástupcami pôvodných sibírskych národov budovať vlastnú ekologickú farmu, ktorá je certifikovaná podľa európskej ekologickej normy EU 834/0. Na 33 ha pôdy sa tam ručne pestujú a zbierajú vzácne pôvodné rastliny, ktoré sú potrebné na výrobu produktov NATURA SIBERICA. Aktívna sociálna angažovanosť spoločnosti zahŕňa vytváranie pracovných miest pre miestne obyvateľstvo a iniciovanie a podporu programov na ochranu a pestovanie vzácnych rastlín.

Produkty spoločnosti NATURA SIBERICA sú:

  • ocenené mnohými medzinárodnými oceneniami
  • získali rôzne renomované certifikáty (BDIH, ECOCERT a ICEA)