Prírodná kozmetika značky Natura Siberica

NATURA SIBERICA predstavuje prírodnú a organickú kozmetiku s bylinkami a aktívnymi zložkami z ruského severu. Okrem toho, značka dosahuje skóre s neporovnateľným pomerom cena / výkon a ekologickým prístupom.

Kategórie:

NATURA SIBERICA: 40 Produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

Sibír je jedným z najoriginálnejších a jedinečných regiónov Ruska, ktorý je známi svojimi mimoriadne náročnými klimatickými podmienkami. Vegetácia je extrémne perzistentná a bohatá na ochranné rastlinné látky. Tieto účinné látky na rastlinnej báze sa používajú v spoločnosti NATURA SIBERICA na udržanie a podporu krásy a mladosti pokožky a vlasov s ich jedinečnými vlastnosťami a silou. Liečivé byliny a rastliny pochádzajú z divokých zbierok alebo z našej vlastnej ekologickej farmy.

V roku 2013 sme v spolupráci so zástupcami pôvodných sibírskych obyvateľov začali budovať vlastné ekologické poľnohospodárstvo, ktoré je certifikované podľa európskej ekologickej normy EÚ 834/0 Na 33 hektároch pôdy sa pestujú vzácne rastliny, ktoré sú potrebné na výrobu produktov NATURA SIBERICA a zbierajú sa ručne. Aktívny sociálny záväzok spoločnosti zahŕňa vytváranie pracovných miest pre miestne obyvateľstvo a iniciovanie a podporu programov na ochranu a pestovanie vzácnych rastlín.

Výrobky NATURA SIBERICA sú:

  • medzinárodne ocenené
  • im udelené rôzne známe certifikáty (BDIH, ECOCERT & ICEA)