Talianska prírodná kozmetika naturaequa

Prehľad sortimentu

Malá talianska značka naturaequa znamená prírodnú kozmetiku so zodpovednosťou a udržateľnosťou! Ponúka produkty starostlivosti od hlavy až po päty od surovín, najmä z miestnej výroby v Taliansku.

Marken / naturaequa

naturaequa: 52 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

Pri naturaequa sú produkty vyrábané s vážnosťou a jednoduchosťou. Využíva suroviny z prostredia a kladie dôraz na udržateľnú spoluprácu pre budúce projekty. S dôrazom na životné prostredie venuje pozornosť receptom, baleniu, reklame, brožúram atď. naturaequa ponúka nielen produkt, ale aj výber - a malý výber môže urobiť veľký rozdiel. Preto sa zameriavame na udržateľnosť tvárou v tvár neustále sa meniacemu svetu.

Po dlhoročných skúsenostiach v oblasti kozmetiky sa zrodila myšlienka vytvoriť kvalitnú prírodnú starostlivosť, ktorá môže signalizovať malý znak zodpovednosti. Jedným z princípov naturaequa je ponúkať vysokokvalitné, ale nákladovo efektívne, prírodné produkty - so surovinami za 0 KM: prostredníctvom lokálneho získavania zdrojov alebo spravodlivého obchodu.

0 Km znamená, že suroviny pochádzajú z bezprostredného okolia, aby sa zabránilo zbytočnej preprave. Pri surovinác, ktoré nie sú dostupné lokálne, hľadá naturaequa malých výrobcov, ktorí sú spravodlivo odmeňovaní a ktorí patria do projektov spravodlivého obchodu.

Naturaequa pripisuje veľký význam tomu, aby sa pre výrobky používalo čo najmenej plastov. Výhodné sú recyklovateľné materiály, ako je hliník alebo sklo. Vonkajší obal je vyrobený z recyklovateľného kartónu.