Petit & Jolie

Prírodná starostlivosť pre matky a deti

„Deti sú naša budúcnosť!“ - to je vízia spoločnosti Petit & Jolie. Pre holandskú spoločnosť je dôležité, aby rodičia dostali čo najlepšie a predovšetkým transparentné informácie o starostlivosti svojich detí. Výrobky (Baby) pre starostlivosť musia podporovať, ošetrovať a upokojovať citlivú, mladú pokožku a to je presne to, čo ponúkajú 100% prírodné produkty od Petit & Jolie.

Marken / Petit & Jolie

Petit & Jolie: 8 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

Po narodení svojich dvoch detí založila Esther Keddeman v roku 2013 spoločnosť Petit & Jolie. V súlade s heslom „Čo je čisté, chcete udržiavať aj čisté ...“ spoločnosť odvtedy vyvinula 100% prírodný prostriedok bez obsahu parabénov, parafínov, SLS, minerálnych olejov atď. Pre deti a ich matky.

Pokožka dieťaťa je päťkrát tenšia a oveľa citlivejšia ako pokožka dospelého človeka. Koža je často tiež veľmi suchá. Práve preto sa spoločnosť zaviazala vyrábať čisté a predovšetkým ochranné výrobky pre kojencov. Zároveň sa venuje pozornosť prírode a životnému prostrediu s cieľom zabezpečiť zdravé životné prostredie pre ďalšie generácie.