Prírodná kozmetika od Phitofilos

Vegan výrobky na starostlivosť o vlasy a telo

Phitofilos je taliansky priekopník v oblasti čistých rastlinných farieb na vlasy a starostlivosti o vlasy - 100 % prírodné suroviny pre vaše vlasy!

Nakupovať podľa kategórií

Marken / Phitofilos

Phitofilos: 124 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

Phitofilos bola jednou z prvých talianskych spoločností, ktoré sa špecializovali na čisté rastlinné farby na vlasy, heny a prírodnú starostlivosť. Dnes sa môžete spoľahnúť na dlhoročné skúsenosti: Phitofilos má ideálny produkt pre každý typ a farbu vlasov.

Farbenie rastlinným práškom sa považuje za staroveké umenie - „ Arte d'Erbe “ . V neposlednom rade preto, že prirodzený životný štýl a udržateľnosť sú čoraz dôležitejšie. Pokiaľ ide o ošetrujúci a rastlinný prášok na farbenie vlasov, spoločnosť Phitofilos venuje pozornosť najvyššej kvalite a rovnako kultivácii šetriacej zdroje a environmentálnej zlučiteľnosti výroby. Okrem toho, sú všetky produkty Phitofilos vegánske a získali certifikát Vegan OK.

Preto je spoločnosť Phitofilos právom hrdá na inovatívnu, výživnú a ekologicky certifikovanú radu VegetAll, ktorá pozostáva z 3 šampónov a 3 gélových kondicionérov s výťažkami z farbív rastlín - tie nielen predlžujú farebný výsledok, ale dodávajú vlasom aj viac lesku. Všetky farebné, prírodné vlastnosti sú zachované. To je dôvod, prečo sú ošetrujúce výrobky VegetAll tak efektívne, 100 % biologicky odbúrateľné a počas výroby nevzniká žiadny špeciálny odpad.

Rôzne prášky henna od spoločnosti Phitofilos100 % šetrné k životnému prostrediu, pretože neobsahujú žiadne škodlivé látky.