Phitofilos Henna neutrálna

Lesk a objem pre každý typ vlasov

€ 5,39

(€ 53,90 / kg, vr. 20% DPH. - plus poštovné)

Obsah: 100 g

Doručenie: piatok, 08. júla, ak si objednáte do dňa: utorok,07:00h.

Na sklade

Doprava zadarmo do krajiny: Slovensko pri nákupe nad € 47,90.
Informácie o preprave a vrátení tovaru

Vlastnosti

 • ošetruje a hydratuje
 • bez chemických prísad
 • bez obsahu ťažkých kovov a vegan

Kód: PHIT-8052204370566, Obsah: 100 g, EAN: 8052204370566

Popis

Prášok Senna italica (Cassia obovata) má sťahujúce vlastnosti a dodáva vlasom lesk. Farba vlasov sa nezmení. Matné a mastné vlasy získajú väčší objem a lesk. Prášok sa môže zmiešať s inými rastlinnými práškami Phitofilos. Doba pôsobenia od 45 do 90 minút.

Poznámka

 • Je potrebné dodržať odporúčaný čas pôsobenia farby. Počas druhého farbenia môžete predĺžiť alebo skrátiť dobu držania farby na vlasoch.
 • Použitie rastlinného prášku na farbenie je staroveké umenie, v ktorom je proces farbenia interakciou medzi vlasmi a rastlinnými farbivami. To znamená, že výsledky sú skutočne jedinečné. Tajomstvo mimoriadneho výsledku spočíva vo vykonaní a rovnomernej aplikácii. Prírodné farby vlasov sú skutočne šetrné k životnému prostrediu.
 • Táto konkrétna zlúčenina sama o sebe nemá žiadne farbiace vlastnosti, ale môže byť užitočná ako prísada do iných práškových zmesí Phitofilos. Produkt má čistiaci účinok ako vlasový zábal a má ošetrujúci účinok na štruktúru vlasov.
 • Farby vlasov Phitofilos prirodzene sfarbujú a to buď z prášku určitého druhu rastlín, alebo zo zmesi niekoľkých. V každom prípade sú 100 % prírodného pôvodu. Tento produkt je špeciálne navrhnutý pre starostlivosť o vlasy. Neobsahuje žiadne chemické prísady, pikrát sodný ani ťažké kovy.
 • Doba používania (PAO) je 12 mesiacov.

Návod

 • Aplikovaná henna na vlasy si vyžaduje určité postupy na dosiahnutie optimálnych výsledkov. Faktom je, že každý vlas je iný a naše vlasy reagujú odlišne na rovnakú starostlivosť.
 • Správne množstvo prášku zmiešajte (v závislosti od dĺžky vlasov: 1 sáčok na veľmi krátke vlasy, 2 sáčky na dlhé vlasy), najlepšie do sklenenej misky s horúcou vodou a zamiešajte pomocou lyžice, ktorá nie je vyrobená z kovu, až do krémovej konzistencie. Prípadne je možné pridať ocot, citrónovú šťavu alebo jogurt. Naneste pastu štetcom alebo rukami na umyté vlasy vysušené uterákmi. Nezabudnite si navliecť rukavice.
 • Po rovnomernom nanesení pasty zabaľte vlasy do potravinovej alebo hliníkovej fólii a nechajte farbu pôsobiť 40 - 80 minút v závislosti od intenzity farby, ktorú očakávate. Potom vlasy dôkladne opláchnite a vlasy vysušte ako obvykle.

Mimochodom, vedeli ste, že ...?

 • Prášok Henna je šetrný k životnému prostrediu, pretože neobsahuje žiadne škodlivé látky, a teda pomáha ľuďom, ktorí ho pestujú....
 • Rastliny Henna sa pestujú na okraji púšte, aby zastavili progresívnu dezertifikáciu - predstavujú dôležitý zdroj príjmu pre miestne obyvateľstvo....
Druh produktov: starostlivosť o vlasy, rastliný prášok
Typ vlasov: pre všetky typy
Výrobca: Phitofilos
Vlastnosti: vegan
Certifikáty: Vegan OK

Zloženie (INCI)

 • Cassia Obovata Leaf Powder

Upozornenie k rastlinným farbám a práškom na vlasy

Príslušenstvo

Otázky a odpovede k téme Phitofilos Henna neutrálna

Získajte konkrétne odpovede zákazníkov, ktorí si zakúpili tento produkt.

Zákaznícke hodnotenia

Recenzie pre Phitofilos Henna neutrálna

51 zákazníckych recenzií v iných jazykoch

4,5 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
70 (70%)
4 hviezdičky
20 (20%)
3 hviezdičky
5 (5%)
2 hviezdičky
4 (4%)
1 hviezdička
1 (1%)

100 hodnotení

Nie sú aktuálne žiadne recenzie v jazyku: slovenčina. K dispozícii je 51 recenzií v iných jazykoch.


Podobné produkty:

Zákazníci si kúpili tiež: