PHYTORELAX LABORATORIES Coconut Hand Cream, 75 ml

Krém na ruky s jemnou a príjemnou textúrou

€ 9,29

(€ 123,87 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 75 ml

Ešte 5 ks na sklade

Doručenie: streda, 07. októbra, ak si objednáte do dňa: nedeľa,23:59 h.

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • s organickým kokosovým olejom
  • hydratuje ruky bez mastného pocitu
  • zanecháva pokožku hladkú a žiarivú

Často nakupované spolu s alviana Naturkosmetik Mydlo z rastlinného oleja s citrónovou trávou, 100 g

PHYTORELAX LABORATORIES Coconut Hand Cream, 75 ml € 9,29 (€ 123,87 / l)
alviana Naturkosmetik Mydlo z rastlinného oleja s citrónovou trávou, 100 g € 1,99 (€ 19,90 / kg)
Celková cena: € 11,28
Popis

Coconut Hand Cream značky PHYTORELAX LABORATORIES obsahuje organický kokosový olej. Jemná a príjemná textúra hydratuje ruky a zanecháva ich hladké a žiarivé bez mastného pocitu. Vegánske zloženie je bez silikónov a minerálnych olejov.

Č. produktu: XOF-HAR-6022203
Obsah: 75 ml
EAN: 8030976022203
Výrobca: PHYTORELAX LABORATORIES
Konzistencia/forma: krém
Druh produktu: starostlivosť o ruky
Typ pokožky: pre každý typ
Vlastnosti: unisex, vegan
Vône: kokosová
Certifikáty: AIAB, Vegan OK
Zloženie (INCI)

Aqua, Cetyl Alcohol, Glycerin, Cetearylalcohol, Glyceryl Stearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Coco Caprylate/Caprate, Propylheptyl Caprylate, Cocos Nucifera (Coconut) Oil[1], Sodium Cetearyl Sulfate, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Tocopherol (Vitamin E), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Phenoxyethanol, Parfum, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Ethylhexylglycerin, Vanillin, Sodium Hydroxyde, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Citric Acid, Citrus Bergamia Peel Oil, Juniperus Virginiana (Cedarwood) Oil, Pogostemon Cablin Oil

  1. Z bio pestovania
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: HARBOR SPA, Via Marie Curie 5, 40064, Ozzano dell'Emilia (BO), Taliansko, www.phytorelax.it

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: PHYTORELAX LABORATORIES Coconut Hand Cream

1 zákaznícka recenzia v iných jazykoch

4,0 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
0 (0%)
4 hviezdičky
1 (100%)
3 hviezdičky
0 (0%)
2 hviezdičky
0 (0%)
1 hviezdička
0 (0%)

1 hodnotenie

Nie sú aktuálne žiadne recenzie v jazyku: slovenčina. K dispozícii je 1 recenzia v iných jazykoch.


Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder