Vysokokvalitná bio kozmetika od PUROPHI

Kozmetika v súlade so zemou a pokožkou

PUROPHI znamená "Pure Organic Philosophy", z tohto dôvodu ponúka táto značka luxusnú bio kozmetiku s jedinečnými prísadami!

Nakupovať podľa kategórií

Marken / PUROPHI

PUROPHI: 36 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

Talianska prémiová značka PUROPHI, ktorá sa zrodila zo spojenia vedeckého výskumu a udržateľnej „zelenej“ chémie, ponúka svojim ošetrujúcim produktom nový prístup k tradičnej organickej kozmetike. PUROPHI znamená účinné vysoko výkonné receptúry, ktoré sa vyrábajú v čo najväčšej harmónii s ekosystémami zeme a pokožky - bez škodlivých prísad pre telo a našu planétu.

Produkty PUROPHI vznikajú zo zvedavosti a z nutkania skúmať, aby sa našli nové a potenciálne synergie medzi organickým a anorganickým, technologickým a fyziologickým svetom, ako aj medzi vedou a prírodou. Projekt, ktorý má v úmysle prehodnotiť myšlienku čistoty - pretože čistota neznamená „byť nezaťažený“.

PUROPHI pokračuje v ceste výskumu a experimentovania - slobodne a dôsledne.

Značka však znamená aj jedinečné prísady. PUROPHI používa hlavne hydrolyzované enzymatické extrakty z kôry, ktoré sú bohaté na dôležité triedy bioaktívnych molekúl (polyfenoly, karotenoidy, alfa-hydroxykyselina a mnoho ďalších). Vďaka najnovšiemu výskumu v oblasti biotechnológií bolo možné tieto účinné látky extrahovať inovatívnym spôsobom - bez pomoci chemických rozpúšťadiel alebo oleja - na základe prírodných enzýmov. Vyrábajú sa v spolupráci s Bolonskou univerzitou.

V porovnaní s „rastlinnými extraktmi“, ktoré sa bežne používajú, majú hydrolyzované enzymatické extrakty obzvlášť nízku molekulovú hmotnosť, sú dostupné hlavne v bio kvalite a sú obzvlášť účinné. To vedie k vysokokvalitným receptúram s preukázanou účinnosťou.

Okrem toho je nesmierne dôležitá túžba po udržateľnosti! Výrobky sú vyvinuté s ohľadom na životné prostredie a je zaručené, že budú ohľaduplné k životnému prostrediu aj k pokožke.

Produkty PUROPHI sú:

  • vegan
  • testované na nikel a iné ťažké kovy
  • certifikované AIAB- & Italian Organic Cosmetic (zaručené talianske suroviny)
  • cruelty-free
  • vo vizuálne príťažlivom a recyklovateľnom obale.