Prírodná kozmetika od Tadé Pays du Levant

Certifikované tradičné mydlá, ošetrujúca kozmetika a udržateľné doplnky

Tadé Pays du Levant ponúka vysokokvalitné ručne vyrobené mydlá, toaletné potreby a doplnky. Jadro sortimentu tvoria dva tradičné výrobky, ktoré sa stále vyrábajú ručne v tradičnej podobe podľa pôvodných receptúr: mydlo Aleppo a Marseille.

Nakupovať podľa kategórií

Tadé Pays du Levant: 21 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

Značka Tadé Pays du Levant sa zrodila v roku 1995, keď sa vášnivý historik stretol na Blízkom východe. Legendárne mydlo Aleppo, ktoré je vyrobené z olivového oleja a vavrínového oleja a je predchodcom marseillského mydla, pochádza z Levant, kolísky ľudstva.

Spoločnosť Tadé Pays du Levant je úplne oddaná spravodlivému obchodu a funguje v súlade s prísnymi etickými pokynmi. Partnermi spoločnosti sú remeselníci, ktorí majú úžitok z rovnakého a udržateľného partnerstva.

Piliere spoločnosti

  • Solidarita: spolupracovať predovšetkým s najviac znevýhodnenými výrobcami na solidárnom prístupe k trvalo udržateľnému rozvoju.
  • Spravodlivosť: zmluvne dohodnuté ceny, ktoré výrobcovi zaručujú spravodlivú kompenzáciu.
  • Okamžitosť: vytvoriť čo najpriamejší vzťah medzi výrobcom a spotrebiteľom, čo pre producenta znamená najväčšiu možnú rezervu.
  • Ocenenie: využitie miestneho potenciálu využitím existujúcich prírodných surovín a tradičných znalostí.
  • Transparentnosť: poskytovanie informácií spotrebiteľom, ktoré potrebujú, aby mohli nakupovať premyslene a zodpovedne - podporuje to kultúrnu výmenu a úctu k výrobcom.
  • Dôstojnosť: príjem za prácu vo všetkých výrobných krokoch. Akákoľvek forma otroctva alebo nútenej práce, najmä detská práca, je dôsledne odmietaná.

Tadé Pays du Levant sa aktívne podieľa na dlhodobej rozvojovej pomoci, pričom zohľadňuje ekologické, ekonomické a sociálne prostredie zúčastnených - pre spravodlivejší obchod!