Prírodná kozmetika Weleda

Kompletný sortiment od najväčšieho nemeckého výrobcu prírodnej kozmetiky

Spoločnosť Weleda bola založená v období 21. storočia Rudolfom Steinerom a ponúka širokú škálu vysokokvalitných bio produktov.

Nakupovať podľa kategórií

Weleda: 167 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

Antropozofiu možno označiť ako duchovnú a ezoterickú, holistickú filozofiu, ktorá predpokladá, že ľudia môžu vnímať svoje prostredie nielen prostredníctvom mysle a zmyslov, ale aj prostredníctvom pocitov a myšlienok. Táto myšlienka sa nenachádza iba v medicíne, vo vzdelávaní alebo v umení, ale odráža sa aj v biodynamickom poľnohospodárstve - len úctivým správaním a interakciou všetkých, jednotlivých disciplín je možné ponuknúť nielen ľuďom, ale aj nášmu životnému prostrediu len to najlepšie.

Kvalita a udržateľnosť sú pre spoločnosť Weleda rovnako dôležité - začína sa to kultiváciou surovín a rozširuje sa na celú dodávateľskú a výrobnú cestu. Z veľmi logických dôvodov: Weleda je presvedčená, že všetky články výrobného reťazca musia pracovať rovnako svedomite a kvalitne, aby bolo možné vyrobiť vysokokvalitný a efektívny produkt. To je možné zaručiť vďaka komplexnej a prísnej kontrole kvality.

Produkty Weleda majú certifikáciu Natrue a sú bez:

  • ropných výrobky
  • syntetických tukov, farbív a vonných látok
  • silikónov a parafínov
  • a nie sú testované na zvieratách.