White Witch Organic Ethical Skincare

Jednoduchosť a prirodzenosť kombinovaná vo vysokokvalitnej prírodnej kozmetike

„Sme milovníci prírody, lekári a umelci ... “ hovoria o sebe producenti spoločnosti White Witch, ktorá sa predstavuje ako značka etickej kozmetiky.

White Witch: 5 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

White Witch je írska kozmetická značka, ktorú založila Ruth Ruane a ktorá dnes vedie túto spoločnosť spolu s ďalšími tromi „milovníkmi prírody“. Všetky ich produkty sú vyrobené z kvetov rastlín, medu, ovsa a morských rias - zbieraných na pastvinách Írska a pobrežia Atlantiku. V popredí je úctivé zaobchádzanie s prírodou a aktívna ochrana životného prostredia.

Výrobcovia White Witch tiež prikladajú veľkú dôležitosť kontrole výrobných podmienok od začiatku - sú v priamom kontakte s miestnymi ľuďmi, ktorí ťažia suroviny.
Hlavné zložky sú:
kakaové bôby, brutnák lekársky, morské riasy, ovos, opuncia, propolis, červený íl, ruža, slnečnica, zelený čaj, copiaba, med, kokos, harmanček, divoký pomaranč, levanduľa, mäta pieporná, nechtík, šípka, santalové drevo, ľubovník bodkovaný.

Spoločnosť White Witch nespočíva iba v jednoduchosti a prirodzenosti svojich výrobkov, ale aj v osobitnom prístupe k obalovým materiálom: Kozmetika White Witch je balená 100 % bez plastov a BPA. Bez výnimky sú všetky súčasti obalových materiálov biologicky odbúrateľné a/alebo opätovne recyklovateľné - napríklad čajové sviečky, koreničky atď. - fantázii sa medze nekladú!

Výrobky White Witch sú:

  • bez plastového obalu
  • bez testovania na zvieratách
  • tak minimálne, ako je to len možné a najprirodzenejšie
  • regionálne.