Prírodná kozmetika ACARAA

Celý sortiment vegánskych produktov nemeckej značky

V spoločnosti ACARAA chápeme rutinu dennej starostlivosti ako cyklus lásky. Mantra "give yourself a moment" upozorňuje na túto filozofiu. Okrem toho, je spoločnosť ACARAA presvedčená, že krása a pohoda nachádzajú ideálne podmienky pre harmóniu - rovnováhu tela, mysle a duše.

ACARAA: 11 Produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

Vedomie ACARAA znamená vedomé a hodnotné vnímanie súčasného okamihu. Vďaka svojim výrobkom ponúka značka fyzickú pohodu, mentálnu stimuláciu a duševnú relaxáciu pre silné ženy, ktoré sú vystavené vysokej miere zodpovednosti a stresu. Na druhej strane, v prípade ACARAA význam pozornosti zahŕňa aj zodpovedné zaobchádzanie so životným prostredím a prírodou. Značka sa spolieha na čisto vegánske prísady a nepoužíva kritizované látky, ako sú parabény, parafíny, silikóny a minerálne oleje. Čistá značka tak kombinuje kvalitné oleje a inovatívne účinné látky v modernej prírodnej kozmetike. Nezameniteľná vôňa citrónu a pomaranča oživuje a osviežuje zmysly počas používania, zároveň prírodný éterický olej má relaxačný účinok a pomáha zmierniť napätie.

Udržateľnosť je pre spoločnosť ACARAA mimoriadne dôležitá, a preto od začiatku používajú recyklovateľné fľaše z jantárového skla a sklenené tégliky. Nepriehľadné nádoby tiež zaisťujú, že drahé prísady majú dlhú trvanlivosť a zabezpečujú, aby žiadne mikroplasty neprišli do styku s kozmetikou - a teda s pokožkou a životným prostredím.
ACARAA kompenzuje emisie CO2 spôsobené výrobou sklenených obalov investovaním do projektov zalesňovania v dažďovom pralese Amazonky. Okrem toho sa na vonkajšie obaly používajú klimaticky neutrálne skladacie škatule, ktoré podporujú rôzne projekty na ochranu životného prostredia. Stručne povedané, použitiu plastov sa podľa možnosti vyhýba.

Výrobky ACARAA sú:

  • 100% vegan: certifikované Vegan Society
  • čisto prírodná kozmetika
  • vyrobené v Nemecku
  • naplnené v trvalo udržateľnom a klimaticky neutrálnom obale z jantárového skla
  • redukcia použitia plastov
  • bez parabénov, parafínov, sulfátov, minerálnych olejov a syntetických konzervačných látok