Antos Sérum proti starnutiu Uomo, 50 ml

Ľahká starostlivosť o pleť zrelých mužov!

€ 11,09

(€ 221,80 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 50 ml

Na sklade

Doručenie: streda, 07. októbra, ak si objednáte do dňa: nedeľa,23:59 h.

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • tekutá textúra
  • rýchlo sa vstrebáva
  • hydratuje
  • vegan vegan

Často nakupované spolu s Antos Denný krém pre mužov, 50 ml

Antos Sérum proti starnutiu Uomo, 50 ml € 11,09 (€ 221,80 / l)
Antos Denný krém pre mužov, 50 ml € 8,79 (€ 175,80 / l)
Celková cena: € 19,88
Popis

Sérum proti starnutiu od Antosu je ideálne na hydratáciu a osvieženie mužskej pokožky. Obsahuje funkčné výťažky zo ženšenu, centely a grapefruitu a dodáva pokožke rovnomerný a kompaktný vzhľad. Navyše, vďaka ľahkému a tekutému zloženiu sa produkt rýchlo vstrebáva bez zanechania mastného filmu.

Aplikácia: jemne vmasírujte do pokožky tváre, kým sa produkt úplne nevstrebe.

Č. produktu: ATS-LM08
Obsah: 50 ml
EAN: 8051122772483
Výrobca: Antos
Druh produktu: sérum, starostlivosť pre mužov
Typ pokožky: pre každý typ , zrelá
Vlastnosti: vegan
Zloženie (INCI)

Aqua, Propandiol, Glycerin, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Rosa Mosqueta Seed Oil, Sodium Hyaluronate, Xanthan Gum, Centella Asiatica Leaf Extract, Citrus Paradis Extract, Echinacea Angustifolia Leaf Extract[1], Panax Ginseng Root Extract[1], Sodium Anisate, Sodium Levulinate, Tocopherylacetat, Lactic Acid, Parfum

  1. Z bio pestovania
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: Emmedue Cosmetics srl, Via Mameli 5, 15033, Casale Monferrato (AL), Taliansko, emmeduecosmetics@pec.it

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Antos Sérum proti starnutiu Uomo

6 zákazníckych recenzií v iných jazykoch

4,6 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
13 (81%)
4 hviezdičky
2 (12%)
3 hviezdičky
0 (0%)
2 hviezdičky
0 (0%)
1 hviezdička
1 (6%)

16 hodnotení

Nie sú aktuálne žiadne recenzie v jazyku: slovenčina. K dispozícii je 6 recenzií v iných jazykoch.