BIOEARTH Parfumovaná voda Choco, Cherry Choco (100 ml)

Vhodná na každý deň

€ 8,09

(€ 80,90 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Vôňa: Cherry Choco

Kakao, čerešňa a malina ponúkajú úžasné ovocné tóny so sladkými, sviežimi arómami.

Na sklade

Doručenie: štvrtok, 01. októbra, ak si objednáte do dňa: pondelok,23:59 h.

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • pre všetky typy pokožky a vlasov
  • osviežuje a je bez alkoholu
  • na tvár, telo a vlasy

Často nakupované spolu s Natessance Sprchovací gél s bielou broskyňou, 500 ml

BIOEARTH Parfumovaná voda Choco, Cherry Choco (100 ml) € 8,09 (€ 80,90 / l)
Natessance Sprchovací gél s bielou broskyňou, 500 ml € 5,49 (€ 10,98 / l)
Celková cena: € 13,58
Popis

Táto osviežujúca voda je bohatá na výťažok z nechtíka lekárskeho a je vhodná na tvár, telo a vlasy. Jej ľahké zloženie bez alkoholu je ošetrujúce a má aromatický čokoládový základ.

Č. produktu: BER-ACCHERRYCHOCO
Obsah: 100 ml
EAN: 8050247800941
Výrobca: BIOEARTH
Konzistencia/forma: kvapalina
Druh produktu: parfum
Typ pokožky: pre každý typ
Typ vlasov: pre každý typ
Vlastnosti: bez obsahu alkoholu
Vône: kvetinová, ovocná, ružová, čokoládová/kakaová, citrusová
Pokyny na skladovanie: skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu svetla
Balenie: fľaša s rozprašovačom/sprej
Zloženie (INCI)

Aqua, Polyglyceryl-4-Caprate, Glycerin, Caprylyl Glycol, Rubus Idaeus (Himbeere) Leaf Extract[1], Prunus Cerasus Fruit Extract, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Extract, Calendula Officinalis Flower Extract[1], Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil, Parfum, Sodium Gluconate, Benzoic Acid, Vanillin, Sodium Hydroxyde, Hexyl Cinnamal, Limonene, Benzyl Alcohol, Citronellol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

  1. Z bio pestovania
Právne informácie
Výrobca: BIOEARTH a brand of Naturalia Tantum S.p.A., C.so Italia 22, 20122, Milano (MI), Taliansko, bioearth.it

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je 0 recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: BIOEARTH Parfumovaná voda Choco

3 zákaznícke recenzie v iných jazykoch

2,8 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
0 (0%)
4 hviezdičky
1 (25%)
3 hviezdičky
1 (25%)
2 hviezdičky
2 (50%)
1 hviezdička
0 (0%)

4 hodnotenia

Nie sú aktuálne žiadne recenzie v jazyku: slovenčina. K dispozícii sú 3 recenzie v iných jazykoch.