Biofficina Toscana Glycolic Shine Activator 03, 150 ml

Prvý krok ošetrenia pre žiarivé vlasy

€ 13,29

(€ 88,60 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 150 ml

Na sklade

Doručenie: utorok, 06. októbra, ak si objednáte do dňa: štvrtok,23:59 h.

Množstevná zľava!

  • od 2 len € 12,35 / ks-7%

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • pre matné vlasy bez lesku
  • s 4 % kyselinou glykolovou a kaméliou
  • dodáva lesk, vyhladzuje a pôsobí ako antioxidant
  • redukuje pórovitosť a dodáva lesklý efekt
  • unisex unisex
  • vegan vegan

Často nakupované spolu s Biofficina Toscana Glycolic Shine Leave-in Serum 04, 100 ml

Biofficina Toscana Glycolic Shine Activator 03, 150 ml € 13,29 (€ 88,60 / l)
Biofficina Toscana Glycolic Shine Leave-in Serum 04, 100 ml € 15,29 (€ 152,90 / l)
Celková cena: € 28,58
Popis

Glycolic Shine Activator 03 značky Biofficina Toscana je rozjasňujúce ošetrenie na vlasy so 4 % kyselinou glykolovou, ktoré je určené na dodanie žiarivosti a lesklého efektu dĺžkam vlasov. Kyselina glykolová pomáha znižovať pórovitosť a vyhladzovať povrch vlasov, čím prispieva k ich väčšiemu lesku, hebkosti a hodvábnej jemnosti.

Zloženie obsahuje aj olejový macerát toskánskej kamélie s vyživujúcimi a antioxidačnými vlastnosťami, rozmarínovú vodu a organické extrakty z harmančeka, citróna a ľanových semien. Rozjasňujúci a vyhladzujúci účinok pripravuje dĺžky vlasov na následné ošetrenia z radu Glycolic Shine a prispieva k ľahkým, hodvábne jemným a žiarivým vlasom so zrkadlovo lesklým efektom. Vôňa sa vyznačuje sladkými ovocnými tónmi.

Vlastnosti

  • Pre matné vlasy bez žiarivosti
  • S 4 % kyselinou glykolovou
  • S olejovým macerátom toskánskej kamélie a rozmarínovou vodou
  • S organickými extraktmi z harmančeka, citróna a ľanových semien
  • Rozjasňujúci, vyhladzujúci a antioxidačný účinok
  • Pomáha znižovať pórovitosť a vyhladzovať povrch vlasov
  • Dodáva dĺžkam vlasov žiarivosť a lesklý efekt
  • Krok 3 v rámci rutiny Glycolic Shine

Použitie

Po umytí šampónom a použití kondicionéra naneste na mokré vlasy, nechajte pôsobiť niekoľko minút a dôkladne opláchnite. Pokračujte prípadnými ďalšími ošetreniami z radu Glycolic Shine.

Č. produktu: BTO-0343
Obsah: 150 ml
EAN: 8003140492942
Výrobca: Biofficina Toscana
Konzistencia/forma: sérum
Druh produktu: starostlivosť o vlasy
Typ vlasov: pre každý typ
Vlastnosti: unisex, vegan
Vône: ovocná, sladká
PAO: 12 mesiacov
Pokyny na skladovanie: skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu svetla
Balenie: fľaša
Zloženie (INCI)

Aqua, Glycolic Acid, Glycerin, Sodium Hydroxyde, Camellia Japonica Flower Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Water, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract[1], Linum Usitatissimum Seed Extract[1], Citrus Limon (Lemon) Peel Extract[1], Dipalmitoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Behenamidopropyl Dimethylamine, Dehydroacetic Acid, Benzoic Acid, Parfum, Benzyl Alcohol, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Lactic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Tocopherol (Vitamin E)

  1. Z bio pestovania
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Taliansko, www.biofficinatoscana.com/en

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Biofficina Toscana Glycolic Shine Activator 03

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder