Fitocose Karitinta Tinted Day Cream SPF 10, Karitinta 1 (30 ml)

Tónovaný denný krém s ľahkou UV ochranou!

€ 13,59

(€ 453,00 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Farba: Karitinta 1

Ešte 5 ks na sklade

Doručenie: streda, 07. októbra, ak si objednáte do dňa: nedeľa,23:59 h.

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • pre všetky typy pokožky
  • rovnomerná, žiarivá pokožka
  • dobre chráni
  • vegan
  • vegan vegan

Často nakupované spolu s La Saponaria Kyselina hyalurónová s rôznymi molekulovými hmotnosťami Attivi Puri, 30 ml

Fitocose Karitinta Tinted Day Cream SPF 10, Karitinta 1 (30 ml) € 13,59 (€ 453,00 / l)
La Saponaria Kyselina hyalurónová s rôznymi molekulovými hmotnosťami Attivi Puri, 30 ml € 10,19 (€ 339,67 / l)
Celková cena: € 23,78
Popis

Tento tónovaný denný krém dodáva pokožke žiarivú a rovnomernú farbu a zakrýva drobné nedostatky. Okrem toho dodáva pokožke vlhkosť a chráni ju ľahkým slnečným ochranným faktorom 10.

Aplikácia: naneste malé množstvo a vmasírujte.

Č. produktu: FIT-CV288
Obsah: 30 ml
EAN: 8050705461394
Výrobca: Fitocose
Druh starostlivosti: tónovaná , s UV ochranou
Druh produktu: pleťový krém
Typ pokožky: pre každý typ
Vlastnosti: vegan
Zloženie (INCI)

Aqua, Juglans Regia Leaf Extract[1], CI 77891 (Titanium Dioxid), Squalen, Cetearylalcohol, Coco Caprylate/Caprate, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Sodium Stearoyl Glutamate, Potassium Cetyl Phosphate, Capryloyl Glycine, Glycerin, Sodium Anisate[2], Sodium Levulinate[2], Rosa Rubiginosa Seed Oil[1], CI 77491 (Iron Oxide), CI 77492 (Iron Oxide), CI 77499 (Iron Oxide), Xanthan Gum, Acacia Senegal Gum, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Brassica Napus Seed Oil, Oryzanol, Citricacid, Sodium Dehydroacetate, Sodium Phytate, Parfum[2], Limonene[2], Linalool[1]

  1. Z bio pestovania
  2. Z prírodných éterických olejov
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: Fitocose S.r.l., viale Europa 72 str. D12, 20047, Cusago (MI), Taliansko, biopietro@fitocose.it, www.fitocose.it

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Fitocose Karitinta Tinted Day Cream SPF 10

22 zákazníckych recenzií v iných jazykoch

4,0 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
16 (57%)
4 hviezdičky
4 (14%)
3 hviezdičky
3 (10%)
2 hviezdičky
1 (3%)
1 hviezdička
4 (14%)

28 hodnotení

Nie sú aktuálne žiadne recenzie v jazyku: slovenčina. K dispozícii je 22 recenzií v iných jazykoch.


Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder