Bio čaje od Hari Tea

Vysokokvalitné čajové zmesi pre telo, myseľ a dušu

Blaho v pohári! Hari Tea je skratka pre porciované bylinné čaje vyrobené z najkvalitnejších a certifikovaných bio prísad, ktoré pôsobia na Vaše fyzické, mentálne, inšpiratívne a duchovné stránky duše a tela.

Hari Tea: 12 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

Rodinná spoločnosť Hari Tea založená v roku 2008, je známa vďaka svojmu prepojeniu kundaliní jogy a tradičných bylinných znalostí a ponúka vysokokvalitné bylinné čaje.

Hari Tea sa zameriava na vylepšenie 4 rôznych oblastí, pre lepšiu schopnosť pokoriť výzvy každodenného života:

  • fyzické - telo treba chápať ako chrám v ktorom žijeme; najvyššou prioritou je udržať ho v rovnováhe a predovšetkým zdravé, jedine tak sa dá pohodlne žiť;
  • mentálne - ovplyvňuje naše kognitívne schopnosti, pretože iba čistá myseľ dokáže rýchlo pochopiť a spracovať fakty a informácie;
  • duchovné - týka sa našej schopnosti prepojiť sa s okolím - nemali by sme byť chápaní ako izolované osamelé existencie, kým každý z nás je súčasťou väčšieho celku; rovnako ako funguje podstata vĺn v oceáne a moriach, tak je to aj v našom živote;
  • inšpiratívne – pýta sa na možnosti odkiaľ berieme našu kreativitu, z akých snov?

Produkty ale nie sú iba vymedzené na jogu, ale sú tiež späté s liečiteľským umením Sat Nam Rasayan (Sat nam = „duša“, Rasayan = „tok“), s ktorého pomocou je možné pracovať konkrétne na tele a zlepšiť znalosť vlastného tela a zároveň podporujú intuitívnu cestu života.

Pre čaje od Hari Tea sú použité iba byliny, rastliny a korenia z certifikovaného bio poľnohospodárstva. Všetky suroviny sú nasekané len veľmi nahrubo a naplnené do jemných bavlnených sáčkov. Týmto je uchovaná vysokákvalita esenciálnych olejov a chuťových nuáns - plne si ich vychutnáte a skvele pocítite ich intenzitu, akonáhle si pripravíte prvú šálku čaju.

Prísady čajov Hari Tea pochádzajú zo 100 % kontrolovaného bio poľnohospodárstva, s pečiatkou kvality a sú na úrovni IFS (štandard pre bezpečnosť potravín dodávateľských reťazcov) a majú najvyššiu HACCP certifikáciu (štandard výrobcov potravín).