Hari Tea

Hari Tea

Bio čaje pre telo, myseľ a dušu

Blaho v pohári! Hari Tea predstavuje porciované bylinné čaje vyrobené z najkvalitnejších a certifikovaných bio zložiek, ktoré majú pôsobiť na fyzickej, mentálnej, inšpiratívnej a duchovnej úrovni.

Hari Tea: 12 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

Spoločnosť Hari Tea bola založená v roku 2008 a je spojená s jogurtom Kundalini a tradičnými bylinnými znalosťami. Ponúka kvalitné bylinné čaje, ktoré nám majú pomáhať v 4 rôznych oblastiach, aby sme dokázali lepšie zvládnuť každodenné výzvy života:

  • fyzické - telo treba chápať ako chrám, v ktorom žijeme. Najvyššou prioritou je udržiavať ho vyváženého a predovšetkým zdravé. Toto je jediný spôsob, ako žiť pohodlne.
  • mentálne - ovplyvňuje naše kognitívne schopnosti. Len jasná myseľ dokáže rýchlo pochopiť a spracovať fakty a informácie.
  • duchovné - týka sa našej schopnosti spojiť sa: nemali by sme sa chápať ako izolované a osamelé bytosti, ale každá z nich je súčasťou väčšieho celku.
  • inšpirujúce - pýta sa na možnosti. Odkiaľ získame našu kreativitu? Z akých snov?

Čaj Hari nie je úzko spojený iba s jogou, ale aj s liečiteľským umením Sat Nam Rasayan (Sat nam = "soul", Rasayan = "flow"), s pomocou ktorého je možné konkrétne pracovať na tele a zlepšovať informovanosť.

Hari čaje obsahujú byliny, kvety a korenia. Tieto sú len zhruba nasekané a plnené do vreciek z jemnej bavlny. Slúži na ochranu éterických olejov a chuťových odtieňov - plné a vynikajúce potešenie získate, len keď ich zalejete.

Prísady čajov typu Hari pochádzajú zo 100% certifikovaného ekologického pestovania, majú ekologickú pečiatku a majú vyššiu úroveň IFS a certifikáciu HACCP.