Lavera Spevňujúca nočná starostlivosť, 50 ml

Revitalizačný a spevňujúci krém na tvár pre nočnú fázu odpočinku

€ 18,09

(€ 361,80 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 50 ml

Na sklade od: 20. októbra

Prečo to trvá dlhšie?

Prečo to trvá dlhšie? Táto položka momentálne nie je na našom sklade, ale čoskoro bude k dispozícii. Tovar si môžete objednať už teraz a odoslaný Vám bude ihneď po jeho dodaní. Zavrieť poznámku

Doručenie do štvrtok, 22. októbra

Množstevná zľava!

  • od 2 len € 17,18 / ks-5%
  • od 3 len € 16,28 / ks-10%

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • pre zrelú pleť
  • intenzívne hydratuje
  • s bakuchiolom, spilantholom a kyselinou hyalurónovou
  • vyhladzuje a vypína

Často nakupované spolu s Lavera Spevňujúca denná starostlivosť, 50 ml

Lavera Spevňujúca nočná starostlivosť, 50 ml € 18,09 (€ 361,80 / l)
Lavera Spevňujúca denná starostlivosť, 50 ml € 16,99 (€ 339,80 / l)
Celková cena: € 35,08
Popis

Spevňujúca nočná starostlivosť je spevňujúci produkt proti starnutiu, ktorý intenzívne rozmaznáva pleť počas noci. Kombinácia bakuchiolu, spilantholu a trojitého hyaluronu dodáva vlhkosť, zmierňuje výskyt prvých vrások spôsobených suchosťou a zaisťuje, že ráno bude pleť oddýchnutá, vyhladená a napnutá.


Aplikácia

  • Večer naneste na očistenú pleť tváre, krku a dekoltu a jemne vmasírujte krúživými pohybmi.
  • Pre dosiahnutie optimálnych výsledkov starostlivosti používajte aj ostatné produkty z toho istého radu.
Č. produktu: LA-116695
Obsah: 50 ml
EAN: 4021457668373
Výrobca: Lavera
Lavera: spevňujúca starostlivosť o pleť nad 30 rokov
Druh starostlivosti: nočná
Konzistencia/forma: krém
Druh produktu: pleťový krém
Typ pokožky: zrelá
Vlastnosti: vegan
Vône: kvetinová, svieža
Certifikáty: NaTrue, Vegan Society
Všeobecné informácie: nová receptúra
Pokyny na skladovanie: skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu svetla
Balenie: sklo, kartón, téglik
Zloženie (INCI)

Aqua, Alcohol Denat, Glycerin, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Crambe Abyssinica Seed Oil, Cetearylalcohol, Shea Butter Ethyl Esters, Undecane, Polyglyceryl-3 Dicitrate/Stearate, Isoamyl Laurate, Caprylic/Capric Triglyceride, Tridecane, Potassium Cetyl Phosphate, Bakuchiol, Acmella Oleracea Extract, Sodium Hyaluronate, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Lavandula Hybrida (Lavandin) Flower Extract[1], Gossypium Hirsutum (Cotton) Extract[1], Pongamia Glabra (Karanja) Seed Oil, Levulinic Acid, Xanthan Gum, Sodium Levulinate, Lecithin, Sodium Anisate, Sodium Hydroxyde, Dipalmitoyl Hydroxyproline, Tocopherol (Vitamin E), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate, Citric Acid, Lactic Acid, Parfum[2], Linalool[2], Limonene[2], Citrus Lemon Peel Oil[2], Citrus Bergamia Peel Oil[2], Citrus Aurantium Peel Oil[2], Geraniol[2], Linalyl Acetate[2], Pinene[2], Citronellol[2], Geranyl Acetate[2], Benzyl Salicylate[2], Lavandula Oil/Extract[2], Citral[2], Menthol[2], Beta-Caryophyllene[2], Pogostemon Cablin Oil[2], Anethole[2], Terpineol[2], Camphor[2], Eugenol[2], Mentha Viridis (Spearmint) Leaf Oil[2], Pelargonium Graveolons (Geranium) Flower Oil[2], Terpinolene[2], Carvone[2], Alpha-Terpinene[2]

  1. Suroviny z kontrolovaného ekologického pestovania.
  2. Z prírodných éterických olejov
Upozornenie od výrobcu
Podobné produkty
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: Laverana GmbH & Co. KG, Am Weingarten 4, 30974, Wennigsen, Nemecko, www.lavera.de/impressum

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Lavera Spevňujúca nočná starostlivosť

113 zákazníckych recenzií v iných jazykoch

4,4 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
94 (58%)
4 hviezdičky
43 (26%)
3 hviezdičky
20 (12%)
2 hviezdičky
4 (2%)
1 hviezdička
1 (0%)

162 hodnotení

Nie sú aktuálne žiadne recenzie v jazyku: slovenčina. K dispozícii je 113 recenzií v iných jazykoch.