Prírodná kozmetika OLIVAL

Kvalitné a certifikované ošetrujúce produkty z Chorvátska

OLIVAL znamená vysokokvalitnú prírodnú kozmetiku s farmaceutickým zázemím, množstvom skúseností, kvality a kompetencií. Pre produkty sa výhodne používajú suroviny z miestnej kultivácie, ako je levanduľa, nechtík, bodliak, orech alebo vynikajúci olivový olej.

Marken / OLIVAL

OLIVAL: 29 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

Pred 23 rokmi v rodinnom dome v krásnom Chorvátsku sa narodila majiteľka Mag.pharm Vlasta Pojatina a dnes OLIVAL je stelesnením tradičných farmaceutických poznatkov v kombinácii s moderným know-how a čistými prírodnými zložkami. Všetky výrobky sú stále vyrábané v západnom Záhrebe a spĺňajú nielen normu ISO 22716, ale aj prísne kritériá certifikátu NaTrue.

Pri dôvere, že tradícia a inovácia sa môžu optimálne dopĺňať, sa prírodné suroviny kombinujú s liečivými bylinkami ako aktívnymi zložkami. Neustále sa usiluje aj o zvyšovanie kvality na základe čestnosti, transparentnosti, integrity, inovácie, dôvery a profesionality.

Na výrobu prírodnej kozmetiky sa používajú iba čerstvé suroviny a vyrábajú sa v malých dávkach. Zameriava sa na liečivé rastliny a aktívne zložky z miestnej kultivácie. To podporuje udržateľnosť a miestnu tvorbu hodnôt. Výrobky sa netestujú na zvieratách a podrobujú sa pravidelným kontrolám.