Moderná a prírodná kozmetika od XaaNuu

Jedinečný make-up s exotickými prísadami

Názov XaaNuu - v preklade „kvitnúca tvár“ - hovorí sám za seba! Vďaka mimoriadnej receptúre z prírodných surovín, ako je juhoamerická rastlina Mamey sapote a mnohých cenných vitamínov, vám produkty od XaaNuu pomôžu dosiahnuť žiarivú krásu. Udržateľné a opakovane použiteľné obaly na výrobky XaaNuu podčiarkujú rešpekt, vášeň a lásku k prírode.

Marken / XaaNuu

XaaNuu: produkt

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

Vďaka inšpirácii svojich predkov a starodávnym znalostiam liečivých rastlín založila Liliana svoj produktový rad XaaNuu. S poslaním spájať starostlivosť a krásu sa Liliana spolieha na prírodné vlastnosti matky prírody.

Hlavnou zložkou je latinskoamerická rastlina Mamey sapote, sladké ovocie, ktoré sa konzumuje v mnohých juhoamerických krajinách a ktorého olej sa získava lisovaním semien. Už v časoch Mixtecu ženy objavili pôsobivé vlastnosti exotickej rastliny a začali si olej nanášať na vlasy. Liliana využíva tieto tradičné skúsenosti a vyvíja nový make-up rad so zvláštnym dôrazom na prirodzenosť a originalitu. Extrémne hydratujúce a vyživujúce vlastnosti ovocia Mamey sapote sú preto neoddeliteľnou súčasťou sortimentu kozmetických výrobkov XaaNuu.