Biofficina Toscana Intensive Smoothing Treatment, 200 ml

Vyhladzujúce ošetrenie nedokonalostí spôsobených celulitídou

€ 34,49

(€ 172,45 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 200 ml

Na sklade

Doručenie: streda, 07. októbra, ak si objednáte do dňa: nedeľa,23:59 h.

Množstevná zľava!

  • od 2 len € 32,07 / ks-7%

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • na pokožku s nedokonalosťami
  • s močovinou, mandľovým olejom, kofeínom a escínom
  • hydratuje, vyhladzuje a tonizuje
  • pomáha dosiahnuť hladšiu, pevnejšiu a kompaktnejšiu pokožku
  • testované na nikel testované na nikel
  • vegan vegan

Často nakupované spolu s Weleda Krém na sprchovanie Citrus Refresh, 20 ml

Biofficina Toscana Intensive Smoothing Treatment, 200 ml € 34,49 (€ 172,45 / l)
Weleda Krém na sprchovanie Citrus Refresh, 20 ml € 1,49 (€ 74,50 / l)
Celková cena: € 35,98
Popis

Intensive Smoothing Treatment značky Biofficina Toscana je intenzívny telový krém určený na boj proti nedokonalostiam súvisiacim s celulitídou a vzhľadu pokožky s efektom pomarančovej kože. Zloženie obsahuje 5 % urey s hydratačným a vyhladzujúcim účinkom, 6 % sladkého mandľového oleja s výživnými, zjemňujúcimi a spevňujúcimi vlastnosťami, kofeín a escín.

Zloženie je obohatené o extrakty zo centelly, brezy, brečtanu a salcerelly spolu s organickým toskánskym olejovým macerátom z chilli papričky, mätou piepornou z organického toskánskeho pestovania a 3 % mentolu s osviežujúcim účinkom. Ricínový a kokosový olej a bambucké maslo dopĺňajú zloženie svojimi výživnými a zjemňujúcimi vlastnosťami. Pri pravidelnom používaní ošetrenie pomáha zanechať pokožku pevnejšiu, kompaktnejšiu, hladšiu a jemnejšiu a viditeľne redukovať vzhľad pokožky s efektom pomarančovej kože. Vôňa sa vyznačuje sviežimi mätovými tónmi.

Klinické a prístrojové testy vykonané na 20 dobrovoľníčkach s prejavmi celulitídy a pokožkou s efektom pomarančovej kože, ktoré produkt aplikovali dvakrát denne počas 28 dní, zaznamenali zlepšenie vzhľadu pokožky. Po 28 dňoch 90 % účastníčok zároveň uviedlo, že pokožka je na dotyk hladšia a jemnejšia.

Vlastnosti

  • Na pokožku s prejavmi celulitídy a efektom pomarančovej kože
  • S 5 % ureou a 6 % sladkým mandľovým olejom
  • S kofeínom, escínom a extraktmi z centelly, brezy, brečtanu a salcerelly
  • S organickými toskánskymi chilli papričkami a mätou z organického toskánskeho pestovania
  • S 3 % mentolu s osviežujúcim účinkom
  • Hydratačný, vyhladzujúci, tonizačný a spevňujúci účinok
  • Pomáha viditeľne redukovať vzhľad pokožky s efektom pomarančovej kože
  • Prispieva k zanechaniu pevnejšej, kompaktnejšej a hladšej pokožky

Použitie

Naneste dvakrát denne na príslušné miesta a masírujte krúživými pohybmi zdola nahor až do úplného vstrebania.

Č. produktu: BTO-0350
Obsah: 200 ml
EAN: 8003140493147
Výrobca: Biofficina Toscana
Konzistencia/forma: krém
Druh produktu: starostlivosť o telo
Typ pokožky: s celulitídou
Vlastnosti: testované na nikel, vegan
Vône: mätová
Pokyny na skladovanie: skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu svetla
Balenie: tuba
Zloženie (INCI)

Aqua, Ethylhexyl Stearate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Urea, Myristyl Myristate, Cetearyl Glucoside, Caprylic/Capric Triglyceride, Menthol, Sorbitan Olivate, Caffeine, Escin, Capsicum Annuum Fruit Extract[1], Mentha Piperita Leaf Extract[1], Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Hedera Helix (Ivy) Leaf Extract[1], Betula Alba Leaf Extract[1], Cucurbita Pepo (Pumpkin) Seed Oil[1], Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Lythrum Salicaria Extract, Ricinus Communis Seed Oil, Centella Asiatica Leaf Extract, Parfum, Cetearylalcohol, Sodium Cetearyl Sulfate, Xanthan Gum, Benzaldehyde, Benzyl Alcohol, Maltodextrin, Sodium Hydroxyde, Dehydroacetic Acid, Glycerin, Benzoic Acid, Tocopherol (Vitamin E)

  1. Z bio pestovania
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Taliansko, www.biofficinatoscana.com/en

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Biofficina Toscana Intensive Smoothing Treatment

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder