Biofficina Toscana Straightening Lotion, 100 ml

Ľahkosť a jemnosť s účinkom proti krepovateniu

€ 11,19

(€ 111,90 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 100 ml

Ešte 8 ks na sklade

Doručenie: streda, 07. októbra, ak si objednáte do dňa: nedeľa,23:59 h.

Množstevná zľava!

  • od 2 len € 10,40 / ks-7%

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • pre rovné vlasy alebo vlasy vyhladzované žehličkou
  • s bio hroznom a granátovým jablkom a sójovými proteínmi
  • vyrovnáva, pôsobí proti krepovateniu a ako antioxidant
  • upravuje vlasy bez zaťaženia, aj na suchých vlasoch

Často nakupované spolu s Biofficina Toscana Straightening Conditioner, 200 ml

Biofficina Toscana Straightening Lotion, 100 ml € 11,19 (€ 111,90 / l)
Biofficina Toscana Straightening Conditioner, 200 ml € 14,29 (€ 71,45 / l)
Celková cena: € 25,48
Popis

Straightening Lotion značky Biofficina Toscana je bezoplachové ošetrenie určené na rovné vlasy alebo vlasy určené na vyrovnávanie. Zloženie kombinuje kondicionačné molekuly prírodného pôvodu s organickým toskánskym hroznom a šťavou z granátového jablka s antioxidačnými, hydratačnými a ochrannými vlastnosťami.

Zloženie je obohatené o sójové proteíny, ktoré prispievajú k ochrane vlasového vlákna. Uhladzujúci, disciplinujúci účinok a účinok proti krepovateniu pomáhajú vyhladiť dĺžky a potlačiť krepovatenie bez zaťaženia a zanechávajú vlasy jemné, ľahké, hodvábne a žiarivé. Možno ho použiť aj na suché vlasy na oživenie účesu a uhladenie vlasov vo vlhkom prostredí. Vôňa sa vyznačuje sladkými ovocnými tónmi.

Hlavné vlastnosti

  • Na rovné vlasy alebo vlasy určené na vyrovnávanie
  • S organickým toskánskym hroznom a granátovým jablkom
  • Só sójovými proteínmi a kondicionačnými molekulami prírodného pôvodu
  • Uhladzujúci, disciplinujúci účinok a účinok proti krepovateniu
  • Antioxidačné, hydratačné a ochranné vlastnosti
  • Pomáha zanechať vlasy jemné, hodvábne a žiarivé bez zaťaženia
  • Bezoplachové zloženie vhodné aj na suché vlasy

Použitie

Aplikujte na umyté a uterákom vysušené vlasy a rovnomerne rozotrite po dĺžkach. Možno použiť aj na suché vlasy na oživenie účesu alebo potlačenie krepovatenia vo vlhkom prostredí. Neoplachujte.

Č. produktu: BTO-0178
Obsah: 100 ml
EAN: 8003140490955
Výrobca: Biofficina Toscana
Konzistencia/forma: fluid
Druh produktu: starostlivosť o vlasy
Typ vlasov: pre každý typ , rovné
Vlastnosti: testované na nikel, unisex, vegan
Certifikáty: AIAB, Leaping Bunny
Pokyny na skladovanie: skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu svetla
Balenie: tuba
Zloženie (INCI)

Aqua, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Dipalmitoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Behenamidopropyl Dimethylamine, Vitis Vinifera Fruit Extract[1], Punica Granatum Fruit Juice[1], Linum Usitatissimum Seed Extract[1], Glycerin, Pca Glyceryl Oleate, Hydrolyzed Soy Protein, Parfum, Lactic Acid, Benzoic Acid, Tocopherol (Vitamin E), Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxy Citronellal, Citronellol

  1. Z bio pestovania
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Taliansko, www.biofficinatoscana.com/en

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Biofficina Toscana Straightening Lotion

5,0 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
2 (100%)
4 hviezdičky
0 (0%)
3 hviezdičky
0 (0%)
2 hviezdičky
0 (0%)
1 hviezdička
0 (0%)

2 hodnotenia