Vysokokvalitná francúzska prírodná kozmetika oOlution

Vegánske unisex produkty s radom viac ako 150 organických účinných látok

Značka oOlution predstavuje kozmetiku bohatú na jedinečnú rastlinnú rozmanitosť, skutočne 100 % prírodnú, organickú, vegánsku, vyrobenú vo Francúzsku a úplne bez prísad.

oOlution: 32 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

Francúzska značka prírodnej kozmetiky oOlution sa zrodila z túžby Anne-Marie Gabelica vytvárať nekompromisnú krásu a ponúkať všetkým ľuďom výrobky starostlivosti, ktoré rešpektujú pokožku a planétu.

Cieľ: vytvoriť originálne receptúry, ktoré sú úplne prirodzené, bez falošných sľubov, bohaté na jedinečnú škálu rastlín s 20 až 70 účinnými látkami na produkt a bez akýchkoľvek plnív. oOlution integruje do svojich produktov na ochranu pokožky viac ako 150 rastlín, takže všetkým typom pokožky môžu byť dodávané presne tie živiny, ktoré sú pre nich v súčasnej dobe skutočne dôležité.

Súčasne sa berú do úvahy ekologické a sociálne účinky každého výrobku, od výroby po obal, ktorý sa vykonáva pomocou štúdie o ekodizajne v spolupráci s renomovanými inžiniermi a Agentúrou pre ekologický prechod (ADEME). Tento záväzok bol dokonca odmenený cenou francúzskeho ministerstva životného prostredia. Preto oOlution znamená to, čo je dôležité: recyklácia, večné cykly odolných ekosystémov a tiež nekonečné možnosti, ktoré sú k dispozícii, pretože na ochranu našej planéty je stále čo robiť. Spoločnosť oOlution je právom hrdá na svoje nasadenie a hlboké hodnoty.

oOlutačné produkty sú:

  • 100 % prírodné a bio,
  • vegan,
  • bez palmového oleja, plnív a konzervačných látok
  • a sú vyrobené vo Francúzsku.