Phitofilos Zmes na farbenie vlasov červeno hnedá

Trblietavé odtiene gaštanu a medi pre blond až hnedé vlasy

€ 8,39

(€ 83,90 / kg, vr. 20% DPH. - plus poštovné)

Obsah: 100 g

Doručenie: streda, 24. augusta, ak si objednáte do dňa: streda,07:00 h.

Na sklade

Doprava zadarmo do krajiny: Slovensko pri nákupe nad € 47,90.
Informácie o preprave a vrátení tovaru

Vlastnosti

 • chráni a ošetruje
 • kryje šediny
 • bez chemických prísad
 • bez obsahu ťažkých kovov a vegan

Kód: PHIT-8052204370979, Obsah: 100 g, EAN: 8052204370979

Popis

Táto zmes sa skladá z henny, orechových škrupín, bloodwood a je vhodná na vlasy gaštanovo hnedé (s prevažne jasným efektom) a sivé vlasy (40 - 60 minút); opätovné farbenie poskytuje silnejšie krytie. Blond vlasy dostávajú medený, hnedý alebo gaštanový odtieň (30-60 minút). Používa sa na hnedé vlasy (45-90 minút). Vždy dbajte na dĺžku pôsobenia farby na vlasoch!

 • Použitie rastlinnej farby v prášku je staroveké umenie, v ktorom je proces farbenia interakciou medzi vlasmi a rastlinnými farbivami. To znamená, že výsledky sú skutočne jedinečné. Tajomstvo mimoriadneho výsledku spočíva vo vykonaní a rovnomernej aplikácii.
 • Prírodné farby vlasov sú skutočne šetrné k životnému prostrediu.

Poznámka

 • Musí sa dodržať čas pôsobenia farby. Počas druhého farbenia môžete predĺžiť alebo skrátiť dobu pôsobenia farby na vlasoch.
 • Farby Phitofilos prirodzene sfarbujú a to buď z prášku určitého druhu rastlín, alebo zo zmesi niekoľkých. V každom prípade sú 100 % prírodného pôvodu. Zafarbujú, prekrývajú biele vlasy a dodávajú lesk bez zásahu do oxidačného procesu alebo syntézy rôznych prírodných zložiek. Neobsahujú žiadne chemické prísady, pikrát sodný ani ťažké kovy.
 • Doba používania (PAO) je 12 mesiacov. Prášok Henna a ďalšie farbiace zmesi sú ideálne pre ľudí, ktorí si cenia krásne vlasy bez toho, aby ich poškodili. Všetky produkty Phitofilos sú 100 % prírodné a certifikované, takže neobsahujú žiadne konzervačné látky, pikrát sodný ani iné chemické prísady. Prírodné farby vlasov sú skutočne šetrné k životnému prostrediu.

Návod

 • Aplikovaná hena a iné zmesi na farbenie vlasov rastlín vyžadujú určité postupy, aby sa dosiahli optimálne výsledky. Faktom je, že každý vlas je iný a na rovnakú starostlivosť reagujeme odlišne.
 1. Vybraný prášok zmiešajte s veľmi horúcou vodou, až kým sa nevytvorí krémová textúra bez hrudiek (najlepšie použite sklenenú misku a drevenú lyžicu, ktorá by mala byť dostatočne veľká na pridanie jogurtu, octu, citrónovej šťavy a medu). Okyslenie zmesi (ocot, citrón alebo jogurt) je dôležitý proces počas prípravy/aplikácie, pretože umožňuje lepšiu retenciu farby na vlasoch. Ak dávate prednosť jogurtu, odporúča sa nechať zmes absorbovať 6 až 8 hodín; dodá vašim vlasom pevnosť a zvyšuje zadržiavanie farieb.
 2. Zmiešanú pastu naneste na umyté a vlhké vlasy. Vlasy musia byť čisté, pretože nečistoty a kožné čiastočky umožňujú pokožke vytvoriť izolačný, vodeodolný povlak, ktorý zabraňuje kombinácii farebných pigmentov s vlasovým keratínom.
 3. Po rovnomernom nanesení vlasovej pasty by ste mali vlasy starostlivo zabaliť potravinovou alebo hliníkovou fóliou a nechať farbu pôsobiť asi pol hodinu alebo hodinu.
 4. Henna (rovnako ako všetky rastlinné farbivá) na rozdiel od chemických farbív neprenikne do štruktúry vlasov, ale namiesto toho zakrýva vonkajšiu vrstvu; presnejšie povedané, ide o „nominalizáciu“ sily vlasov, pri ktorej je priemer mierne zvýšený a vlasy tak získajú objem a ochranu pred vonkajšími vplyvmi.
 5. V každom prípade je potrebné vlasy po každom farbení dôkladne opláchnuť alebo na odstránenie zvyškov farby použiť veľmi jemný šampón. Okrem toho je dôležité používať rukavice pri nanášaní farieb a umývania vlasov, aby sa zabránilo sfarbeniu pokožky. Pretože pokožka obsahuje aj kreatín, rovnaký proteín, ktorý sa nachádza v štruktúre vlasov. V mnohých prípadoch môže byť pri miešaní farieb veľká výhoda pridania čierneho čaju. Nemá to vplyv na intenzitu farby, ale môže to zlepšiť farebný jas. Tento účinok spôsobuje trieslovina obsiahnutá v čaji.

Mimochodom, vedeli ste, že ...?

 • Prášok Henna je šetrný k životnému prostrediu, pretože neobsahuje žiadne škodlivé látky, a teda pomáha ľuďom, ktorí ho pestujú....
 • Rastliny Henna sa pestujú na okraji púšte, aby zastavili progresívnu dezertifikáciu - predstavujú dôležitý zdroj príjmu pre miestne obyvateľstvo....
Farba: červená/henna
Druh produktov: farby na vlasy
Typ vlasov: pre všetky typy
Výrobca: Phitofilos
Vlastnosti: vegan
Certifikáty: Vegan OK

Zloženie (INCI)

Upozornenie k rastlinným farbám a práškom na vlasy

Príslušenstvo

Otázky a odpovede k téme Phitofilos Zmes na farbenie vlasov červeno hnedá

Získajte konkrétne odpovede od zákazníkov, ktorí si tento produkt zakúpili.

Recenzie našich zákazníkov

Recenzie pre Phitofilos Zmes na farbenie vlasov červeno hnedá

20 zákazníckych recenzií v iných jazykoch

4,2 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
16 (53%)
4 hviezdičky
7 (23%)
3 hviezdičky
5 (16%)
2 hviezdičky
1 (3%)
1 hviezdička
1 (3%)

30 hodnotení

Nie sú aktuálne žiadne recenzie v jazyku: slovenčina. K dispozícii je 20 recenzií v iných jazykoch.


Podobné produkty:

Zákazníci si kúpili tiež: