Aquatau od TAUTROPFEN

Aquatau od TAUTROPFEN

Intenzívna hydratácia so super účinnou látkou z kniphofie

S hydratačným nektárom Aquatau Vital z radu starostlivosti Unique Solutions od TATUROPFEN profitujú všetky typy pokožky. Vďaka super účinnej látke z kniphofie, tzv. kleopatrinej ihly, je výrobok skutočným "must have" hydratačnej starostlivosti.

Nektár z kniphofie je kľúčovou zložkou tejto hydratačnej starostlivosti, ktorá je doplnená s bio aloe vera, kyselinou hyalurónovou a malachitom. Kniphofia pre extrakt sa ekologicky pestuje v južnom Francúzsku. Pretože doba jej kvitnutia je iba 6 týždňov v roku, je to veľmi krátke časové obdobie na zber vzácneho kvetinového nektáru. Jeho exkluzivita však vyplýva aj z množstva - 2 000 kvetov -, ktoré sú potrebné na jeden liter nektáru. Kompozícia fruktózy, aminokyselín, minerálov a enzýmov však obsahuje skutočný poklad v podobe aktívnych zložiek, ktoré podporujú regeneráciu buniek a chránia pokožku ako štít.

Jedinečný účinok sa najlepšie rozvinie po vyčistení a tonizácii a zaistí optimálnu hydratáciu. V ideálnom prípade je Aquatau Fluid doplnený o ďalšie produkty zo série Unique Solutions.

Test v nezávislom skúšobnom ústave Derma Consult Concept GmbH vykonal aplikáciu na 20 ženách. V priebehu 28 dní a vo vzťahu k základnej hodnote a neošetrenej kontrolnej oblasti to viedlo k nasledujúcim výsledkom:

Vlhkosť pokožky (+ 27,2 %).
Pevnosť pokožky (+ 12,9 %).
Elasticita pokožky (+ 7,2 %).
Vyhladenie pokožky (+ 21,2 %).