Beauty blog

Sunshine-Guide Sunshine-Guide

Leto je už za rohom a s ním aj radosť z opaľovania. Ako si však slnko správne užiť? Ktorý ochranný faktor je ten správny? A aký je rozdiel medzi minerálnymi a chemickými filtrami? Na tieto a mnohé ďalšie otázky vám odpovieme v našom úplne novom v...

Intenzívna starostlivosť s olejom na tvár TAUTROPFEN Intenzívna starostlivosť s olejom na tvár TAUTROPFEN

Máte náročnú pleť, ale prečo by ste mali používať olej na tvár? Nie je príliš mastný? Môže byť pre vašu pleť prospešný? Na tieto často kladené otázky vám skúsime odpovedať v tomto blogu. Pre všetkých, ktorí oleje milujú, aj pre tých, ktorí k nim...

Starostlivosť o pleť so 100%Pure Starostlivosť o pleť so 100%Pure

100% Pure ponúka ten správny produkt pre každý typ pleti a ukazuje nám, že starostlivosť o tvár nemusí byť vždy zložitá alebo časovo náročná.

Co-Washing & Squish to Condish Co-Washing & Squish to Condish

Definícia, živé kučery s pružnosťou, viac lesku a menej krepovatenia - kto by to nechcel? Potom vyskúšajte Co-Washing a/alebo metódu "squish to condish"!

Pranie namiesto vyhadzovania! Pranie namiesto vyhadzovania!

Udržateľná produkty počas menštrucáie sú veľmi populárne. Čoraz viac žien obľubuje alternatívy klasických vložiek a tampónov. Zistite prečo tu!

6 mýtov o umývaní vlasov 6 mýtov o umývaní vlasov

Naozaj sa mokré vlasy pri česaní lámu? Aká teplota vody je príliš horúca na umývanie vlasov? Ako často je umývanie vlasov príliš časté? Ako často by ste mali meniť svoje produkty starostlivosti o pleť? V tomto článku sa pozrieme na ďalšie iné mýty!