Beauty blog

Leto, slnko - bez výčitiek Leto, slnko - bez výčitiek

Ako sa môžete vyhnúť nepríjemnému spáleniu a zároveň urobiť niečo dobré pre životné prostredie a svoju pokožku

Osobná hygiena môže byť prospešná aj pre planétu Osobná hygiena môže byť prospešná aj pre planétu

Všetci sa stávame uvedomelejšími spotrebiteľmi, dávame pozor na prebytočné obaly pri nakupovaní a zásobujeme sa opakovane použiteľnými hrnčekmi na kávu a fľašami na vodu namiesto fliaš na jedno použitie. Ale ďalším dôležitým prispievateľom k...

Ekologická dentálna hygiena Ekologická dentálna hygiena

Každý rok sa spotrebuje okolo 3,5 miliardy plastových zubných kefiek. To je obrovské množstvo! Dá sa táto situácia zmeniť? Pozrime sa, či je to možné spolu so značkou Natural Family CO.

Fragrance Free od URTEKRAM Fragrance Free od URTEKRAM

Nová šetrná starostlivosť bez parfumácie od značky prírodnej kozmetiky URTEKRAM neobsahuje žiadne syntetické vonné látky.

Vydymovanie Vydymovanie

Vydymovanie je súčasťou ľudskej kultúry už tisíce rokov – či už na podporu meditácie, očisty, náboženských obradov alebo relaxácie. Čo môže ponúknuť v každonennom živote v dnešnej dobe?

Tuhá kozmetika od La Saponaria Tuhá kozmetika od La Saponaria

Znečistenie životného prostredia odpadom z obalov nemá obdobu, a preto je aj v kozmetickej oblasti trend smerom k "low a zero waste". Čo to presne znamená a je to skutočne také jednoduché, ako to znie? Talianska značka La Saponaria ponúka niečo...

Aquatau od TAUTROPFEN Aquatau od TAUTROPFEN

Všetky typy pleti profitujú z radu starostlivosti Unique Solutions a obzvlášť z hydratačného nektáru Aquatau od TAUTROPFEN - skutočný nevyhnutný prvok pre revitalizáciu starostlivosti o tvár!